Hříšná dcera fotbalového kouče Krejčího: Svatba jako z pohádky! Jak manžela poznala?

28. července 2020
Sexy podvazky a svůdné černé prádlo, v němž vypadala jako ďáblice, že by většině mužů příliš nevadilo skončit v pekle, Dominika (24) vyměnila za bílé svatební šaty a řekla „ano“ své životní lásce Davidovi. Svůdná dcera fotbalového kouče Karla Krejčího (51), který se pyšní mistrovským titulem s plzeňskou Viktorií, měla svatbu jako z pohádky!

Dominika Krejčová, dnes již Dominika Černá, je známá coby „hříšná dcera“ fotbalového kouče Karla Krejčího, který dříve působil jako asistent Pavla Vrby ve Viktorii Plzeň, pak ale Západočechy vedl jako hlavní kouč a v sezoně 2015/2016 s nimi udělal mistrovský titul.

Od té doby se Karel Krejčí trochu stáhl do ústraní a pracuje jako trenér u mládežnické reprezentace.

Zato jeho krásná dcera Dominika zaznamenala před pár dny velmi důležitý krok ve svém životě. 

Provdala se za svého dlouholetého partnera Davida Černého. Soudě podle snímků, které se objevily na Dominičině profilu na sociální síti, byla svatba vyloženě pohádková!

Byla to pohádková svatba.

Obřad se konal na zámku Dobříš a Dominice to v běloskvoucích šatech velmi slušelo. Ze sexy dračice se stala princezna!

Svatba se uskutečnila na zámku Dobříš.

Dominika se svým manželem

Seznámili se díky tátovi a plánují rodinu

Expresu Dominika krátce před svým velkým dnem prozradila, jak se s dnes již manželem Davidem dala dohromady. Nikoho nejspíše nepřekvapí, že v tom hrál roli její slavný táta!

„S Davidem jsem se poznala před čtyřmi lety. Jeho rodiče se znali s mými a hlídali nám pejska, když jsme jeli fandit tátovi na Euro do Francie. Pak jsme se potkali v restauraci, kde mezi námi přeskočila jiskra,“ zavzpomínala na osudovou chvíli Dominika, která s Davidem plánuje již brzy založit rodinu.

Dominika a její velký den.

Zajímavé je, že díky svému otci měla Dominika čest poznat mnoho slavných fotbalistů, do žádného z nich se ale nezakoukala.

„Zamilovaná jsem nebyla, ale určitě znáte holky v pubertě. Spousta fotbalistů se mi samozřejmě líbila. Mám více oblíbených hráčů, je těžké vybrat jednoho,“ řekla nám svůdná bruneta, která pracuje jako recepční u nejmenované automobilové společnosti a v mládí se pokoušela prorazit jako gymnastka.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:25 středa 25. listopadu 2020. Anketa je uzavřena.

  • 68
  • 57
  • 55
  • 55
  • 54
  • 49
Komentáře