Richard Krajčo se potřetí oženil: Trochu jsme se báli, napsala manželka Karin

Richard Krajčo se potřetí oženil. | foto: Archiv Karin Babinské, Youtube, Profimedia.cz

Zpěvák Richard Krajčo (40) se potřetí oženil. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni Karin Babinskou (43), o které vždy básnil jen v tom nejlepším. Obřad proběhl v utajení a kruhu těch nejbližších.

Nejdřív si střihli svatbu nanečisto, 27. července 2017 si svou lásku před oltářem stvrdili doopravdy. „Včera byl čtvrtek a nebyl blog. Blog nebyl proto, že byla SVATBA. Naše... Já a Richard. Klip Šňůry končil titulkem „to be continued“. A naše svatba byla tím pokračováním,“ pochlubila se Babinská na svém blogu, kde už v den svatby upozornila na to, že se v jejich životech děje něco významného.„Nemohla jsem to sem napsat už včera, protože jsme se trochu obávali, aby se to nerozkřiklo dříve, než bude po všem. Abychom si vše užili přesně tak, jak jsme si naplánovali,“ sdělila dále svým čtenářům, kteří jí už ve velkém gratulují.

Krajčo před oltářem stál již potřetí. Nejdříve slíbil lásku Ivě Frühlingové, tři roky poté Martině Poulíčkové. Jeho třetí veselka snad bude poslední. Jak se říká do třetice...

Teď novomanžele čekají líbánky a především zotavení z velkého dne. „A teď se jdu léčit z malinké a zcela naplánované kocoviny. A podívat se, jestli už i můj muž vstal a jestli se nepotřebuje léčit se mnou. Protože včerejší den byl velký! Byl jedinečný a nezapomenutelný... Byl náš,“ uzavřela své povídání spokojená Babinská, která své jméno na sociálních sítích upravila na Krajčo Babinská.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:26 25. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  51
 • Trapas
  42
 • Sladký
  19
 • Tvl
  16
 • Haha
  15
 • Cože
  15


Komentáře