Řidič paní Adriany: Proč záhadný milenec Lucie Bílé utekl Krnáčové z Magistrátu?

Na Radka Filipiho na pražském magistrátu nevzpomínají v dobrém. | foto: Facebook Lucie Bílé

Lucie Bílá je sice ze svého nového partnera Radka Filipiho, který u ni na konci loňského roku nastoupil jako road manažer, nadšená, podle jeho kamarádů by se ale měla ve svých pocitech krotit a trošku se zajímat o milencovu minulost. Bílá je sice podle svých slov s jeho službami spokojená, na pražském magistrátu by prý ale její pocity nesdílel doslova nikdo.

Předtím, než Radek Filipi nastoupil u Lucie Bílé jako road manažer (a zároveň jako její milenec), vystřídal hned několik zaměstnání. V době, kdy byl se svou dnes již bývalou manželkou Zuzanou Filipi, ona se před svými kamarádkami kasala, že je Radek policista.Ačkoliv nebyla daleko od pravdy, Zuzanina slova nebyla úplně přesná. Radek Filipi v té době oblékal uniformu pouze strážníka městské policie.

Nějakou záhadou se Filipi posléze dostal až na pražský magistrát, kde se z něj stal osobní řidič tehdejšího primátora Tomáše Hudečka. Ale ani tam nevydržel podle zdrojů dlouho.

Řidič paní Adriany

Hudeček byl ve funkci rok a po něm nastoupila v listopadu 2014 současná primátorka Adriana Krnáčová. I pro ni pracoval jako její řidič, ale z úřadu měl nakonec odejít na vlastní žádost. Jaký byl jeho důvod?

Tvrdil, že nezvládá pracovní tlak. Nedokázal se vypořádat se stresem, který prožíval pod vedením Adriany Krnáčové. Možná to bylo i tím, že se Krnáčové nelíbilo, že balil její sekretářku, což bylo velmi nevhodné a neprofesionální. Pak odešel,“ sdělil Expresu zdroj z okolí nového milence slavné pěnice.

Krnáčová ještě jako mladice. Paní primátorka je podle Filipiho tak náročná, že nesnesl ten tlak.

Krnáčová ještě jako mladice. Paní primátorka je podle Filipiho tak náročná, že nesnesl ten tlak.

Z Filipiho okolí jde šeptanda, že Radek není psychicky moc odolný, což Bílá dříve či později pozná na vlastní kůži. Ačkoliv se může zdát, že život s popovou hvězdou je procházka růžovou zahradou, opak je pravdou.

Své o tom ví například Václav Noid Bárta nebo Petr Makovička, kteří se nakonec vzdali života v otvovickém slavičím luxusu. Být partnerem nejobletovanější české zpěvačky je opravdu náročné.

Pokud je Filipi u Bílé zaměstnán jako road manažer, bude muset prokázat, že vydrží ledasco, jinak hrozí, že brzy vzdá i tuto práci, stejně jako to udělal na magistrátu. V horším případě pro něj může nastat situace, kdy se ho bude chtít zbavit sama Bílá.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 15. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Haha
  39
 • Super
  19
 • Sladký
  12
 • Tvl
  11
 • Cože
  10


Komentáře