Lucie Bílá o svém falešném milenci: Útoky na něj jsou útoky jeho zhrzených holek!

Lucie Bílá svého milého chrání. Informace, které vyplouvají na povrch, prý neřeší. | foto: Profimedia.cz, Facebook

Jakmile Lucie Bílá (50) oznámila, že je v jejím životě nový muž, strhla se mela. Kdo že to vlastně Radek Filipi je? Co dělal před vztahem se zpěvačkou a co dělá nyní? V kauze se dokonce objevila jeho bývalá přítelkyně, která ostrými slovy na Radka nešetřila. Několikanásobná Slavice to však vnímá spíše jako útok a od mladíka se prý nenechá jen tak odradit!

Před týdnem promluvila Lucie Bílá o novém vztahu s fitness trenérem Radkem Filipi. Jenže jak se po několika dnech ukázalo, Filipi není úplně tím, za koho se vydává.Podle dostupných informací se měl milenec Bílé v minulosti živit jako osobní řidič Adriany Krnáčové a nosit jméno Fejerčák, kterého se po nějaké době rozhodl zbavit.

Nyní server Blesk.cz přinesl vyjádření jeho bývalé přítelkyně, která prozradila, že s Radkem měla před svatbou. „Měli jsme normálně společnou domácnost, a v září mě dokonce požádal o ruku,“ řekla Veronika, která s aktuálním přítelem Bílé strávila ještě Vánoce. „Nemůžu mluvit za něj, ale jestliže už v roce 2015 k něčemu přemlouval paní Bílou, tak pak nechápu, proč mi říkal, že mě miluje, a proč mě žádal o ruku,“ dodala dále rozhořčená ex přítelkyně.

Nad Radkem se zkrátka začala stahovat mračna a všichni se ptají, jak asi dopadne u Lucie.

Podle informací Expres.cz zpěvačka informacím nevěří a bere je jako útok. „Lucka Radka miluje a bere to jako jakousi vzpouru. Nad rozhovorem s jeho bývalou přítelkyní se dokonce zasmála a mávla nad tím rukou,“ řekl nám zdroj z Lucčina okolí s tím, že má zpěvačka momentálně růžové brýle.

„Myslí si, že jí lásku lidé nepřejí. Radkovi nic z toho, co se píše, rozhodně nemá za zlé,“ dodal.

Jak dlouho jí ale takový postoj vydrží? Radek má mít totiž kostlivců ve skříni mnohem víc a je jen otázkou času, kdy je někdo vytáhne.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:30 12. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Tvl
  13
 • Super
  11
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Cože
  6


Komentáře