Nejnechutnější Prostřeno: Soutěžící odmítli všechna jídla, všude byla špína

David je sice dobrák od kosti, ale na hygienu moc nedbá. | foto: Prostřeno

Tohle jsme ještě v amatérské kulinářské reality show Prostřeno nezažili. I když se skoro v každém díle našel někdo, komu něco nechutnalo, tento týden se všichni hosté jednohlasně shodli, že pokrmy připravené soutěžícím Davidem jíst nebudou. Důvod? Absence hygieny, neskutečný nepořádek a smrad, který se linul po celém bytě.


Zatímco minulý týden jsme byli svědky toho, že soutěžící odmítla jíst vlastní výtvory, tento týden soupeřům prvního hostitele došla chuť k jídlu hned po vkročení do jeho bytu.

Fotogalerie

David je možná dobrák od kosti, což je zřejmé i z jeho projevu, ale pořádek není jeho silná stránka. V bytě, kam pozval štáb a čtyři cizí lidi, byl zatuchlý vzduch, špína a nepořádek.

Nemůžeme se tak divit, že soupeřům se nechtělo u něj doma ochutnávat nic.

Tou správnou pozvánkou k hostině nebyl ani pohled do kuchyně, kde chyběla lednička a na lince tudíž leželo oschlé jídlo, které se mělo teprve podávat.

Nejtrapnější situace nastává ve chvíli, kdy hostitel smaží karbanátky pro hlavní chod. To se hosté seberou a jdou si koupit vlastní pití a hygienické ubrousky na ruce, protože u Davida si je ani nemají kde umýt.

Jak zvládne čtveřice hostů přežít v obzvlášť nehygienických podmínkách? Co řeknou hostiteli, když se jich zeptá, proč nejí jeho jídlo? A ochutnají nakonec alespoň hlavní chod?

To vše zjistíte již dneska po 18 hodině na Primě. A pokud jste na tu hodinu plánovali večeřet, raději ji pozdržte.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:55 9. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  222
 • Tvl
  54
 • Super
  37
 • Haha
  25
 • Cože
  20
 • Sladký
  16


Komentáře