Jsou to parchanti a zaslouží si výprask, píší diskutéři o dětech, co ubily plameňáka

 •   23:26
 • diskuse

Nevinné zvíře se stalo obětí dětské hrubosti. | foto: iDNES.cz

Zrůdný čin, který mají na svědomí malé děti, vyvolal na internetu pořádnou vlnu nevole! Tři prckové ve věku mezi šesti a deseti roky házeli po plameňácích klacky a kameny, jeden z opeřenců útok nepřežil. Mladé výtržníky ihned chytili místní strážníci a lidi zajímá, jaký dostanou malé děti trest. Nebo budou potrestáni spíše jejich rodiče?

Jihlavská ZOO zažila tragickou událost. „Do vnitřní ubikace se k plameňákům dostaly tři osoby. Uvnitř ptáky honily a házely po nich klacky a kameny,“ popsal incident mluvčí jihlavské zoologické zahrady Martin Maláč.„Jeden pták utrpěl otevřenou zlomeninu nohy a pošel. Další je pohmožděný,“ upřesnil mluvčí. Jak na tuto zrůdnost reaguje veřejnost?

„Ti agresivní hajzlíci by zasloužili pořádný nářez a rodiče pak předepsání celé škody k úhradě,“ píše například čtenář iDNES.cz Julius Chaloupka, který nazývá mladé vrahy plameňáka teroristy a zvrhlými parchanty.

S výše zmíněným diskutérem souhlasí drtivá většina čtenářů internetové podoby MF Dnes. Jaký by si mladí zvrhlíci podle ostatních lidí zasloužili trest? Mírný tedy rozhodně ne.

Škodu ať zaplatí rodiče!

„Celý prázdniny zadarmo makat na kydání hnoje,“ navrhuje například Radek Čos, kterého hodně lidí podporuje. „Smrady seřezat, škodu dát rodičům k úhradě,“ nebere si servítky Kateřina Fenclová.

„Vážně vás to u nejmenovaného etnika překvapuje,“ ptá se zase Miloslav Janoušek, který tak naráží na to, že agresivní děti byly romského původu. „V Jihlavě leze přes plot do ZOO pouze jedna specifická komunita. Asi je rodiče poslali, aby něco přinesli k obědu,“ podporuje Janouškův názor Hedvika Ochtábcová.

K těžko pochopitelné události došlo v pátek krátce po poledni. Zraněním podlehl velice cenný a zkušený samec, který je otcem osmi mláďat. „Chovná hodnota konkrétně tohoto kusu je velmi vysoká, pohybuje se v řádech několika desítek tisíc korun,“ vyčíslil mluvčí jihlavské ZOO Maláč.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:26 12. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Tvl
  14
 • Cože
  11
 • Trapas
  11
 • Haha
  10
 • Sladký
  9


Komentáře