V opilosti řídící herečka pod bičem Národního divadla: Dala výpověď esemeskou

Herečka Slovenského národního divadla, které v srpnu naměřila policie za volantem skoro 3 promile alkoholu, se od incidentu potýká sama se sebou. Teď dokonce naštvala své domovské divadlo. Dala totiž výpověď prostřednictvím SMS zprávy!

Jsou tomu necelé dva měsíce, co na slovenskou herečku Petru Vajdovou prasklo, že usedla namol opilá za volant. Zastavila ji policie, která jí naměřila 2,4 promile alkoholu. Eskortovala ji na služebnu. Pár dní nato sdílela Vajdová na sociální síti emotivní prohlášení, v němž přiznala, že této chyby bude do smrti litovat. 

„Řídila jsem auto pod vlivem alkoholu. Byl to zkrat, kterého velmi silně a upřímně lituji. Moje jednání bylo nezodpovědné a mohla jsem ohrozit kromě sebe i někoho jiného,“ kála se. 

Tím však její přešlapy neskončily.  Coby účastnice slovenské taneční soutěže Let’s Dance se při tréninku zranila. Nebo tak alespoň odůvodnila, proč musela zrušit představení na scéně svého domovského Slovenského národního divadla. 

Kvůli zranění zrušila představení, další den už však opět tančila. Tím své domovské divadlo naštvala.

Kvůli zranění zrušila představení, další den už však opět tančila. Tím své domovské divadlo naštvala.

O den později se však vesele kroutila na parketě. „To, že Petra Vajdová následující den navzdory indispozici účinkovala v televizním programu, považujeme za její nešťastné rozhodnutí a další osobní omyl,“ stálo v prohlášení divadla. 

Herečka tlak neustála a rozhodla se k radikálnímu kroku. Končí! 

„Poslala do divadla esemesku, kde ohlásila svoji výpověď,“ řekl Novému času zdroj ze scény SND.

Vedení se k jejímu jednání zatím staví s pochopením.

„Považovali to za nešťastné rozhodnutí učiněné v afektu a pod tlakem událostí. S herečkou se nakonec dohodli, že si načas oddychne a dá se zdravotně do pořádku,“ dodal zdroj.

Někdy se holt situace zvrhne. 

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 10. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Haha
  14
 • Sladký
  10
 • Super
  7
 • Cože
  6
 • Tvl
  5


Komentáře