Slovenské herečce z Ordinace naměřili za volantem skoro 3 promile alkoholu

Petra Vajdová na filmovém festivalu. | foto: Profimedia.cz

Jedna z nejznámějších slovenských hereček Petra Vajdová má pořádný průšvih. Opilá totiž usedla za volant. Zastavila ji policie a dechová zkouška ukázala celých 2,4 promile alkoholu v dechu. Vajdová to však navzdory vyjádření mluvčího policie popírá. Co se stalo?

Herečka slovenského Národního divadla Petra Vajdová (32) před několika dny usedla pod vlivem alkoholu za volant. Měla tu smůlu, že ji při jízdě zastavila policie. Ta ji podrobila dechové zkoušce.Výsledek všechny šokoval.

„Hlídkou bylo v poledních hodinách 12. 8. 2017 zastavené v Hradské ulici v Bratislavě osobní motorové vozidlo zn. Kia Ceed. Řidička toho vozidla byla v souladu se zákonem podrobená výkonu kontroly, v rámci které jí byla vykonanou dechovou zkouškou na zjištění přítomnosti alkoholu naměřená hodnota 1,15 mg/l, což představuje 2,4 promile. Opakovaná dechová zkouška přítomnost alkoholu potvrdila,“ řekl slovenskému webu Topky.sk slovenský policejní mluvčí Michal Szeiff.

„Řidička byla následně omezená na osobní svobodě a eskortována na příslušné policejní oddělení,“ dodal.

Petra Vajdová na Artfilm Festu Košice.

Petra Vajdová na Artfilm Festu Košice.

Proti herečce, která si zahrála také ve slovenské Ordinaci v růžové zahradě, bylo v důsledku jejího počínání vzneseno obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. V oficiálním vyjádření policie je navíc uvedena řidička jako Petra V. z okresu Senec, které je 32 let.

Sama Vajdová však nařčení odmítá.

„To je dobrá blbost, to určitě ne. Ne, není to pravda,“ tvrdí herečka, které už alkoholovou aféru nikdo neodpáře.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 20. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  34
 • Super
  15
 • Sladký
  14
 • Haha
  12
 • Tvl
  10
 • Cože
  8


Komentáře