Zruinuje Petra rodinnou kasu? Paroubek prozradil, kolik za měsíc utratila!

Ochranka Petry Paroubkové stojí 350 tisíc, tvrdí její manžel. | foto: koláž Expres

Když jsme jako první informovali o každodenním dohledu bezpečnostní služby nad životem Petry a Margarity Paroubkových, odhadovali jsme celkovou částku za tuto služby na zhruba čtvrt milionu měsíčně. Nyní se ukazuje, že Petra Paroubková má zřejmě z manžela takový strach, až ztratila pojem o ceně peněz. Potvrdil nám to sám expremiér.

Je to zhruba měsíc, co Petra Paroubková za dramatických okolností i s dcerou utekla od manžela, bývalého předsedy vlády Jiřího Paroubka. V osobním dopise, který později bývalý politik zveřejnil, ho Petra mimo jiné obviňuje z psychického vydírání.Proto se s dcerou schovala na neznámém místě, a jejich inkognito zajišťuje suita bodyguardů. Jenže taková sranda něco stojí a je otázkou, zda Jiří Paroubek pro manželku a dceru skutečně představuje bezpečnostní riziko.

Jak dlouho si může matka na útěku dovolit platit takový servis? Jak to s utrácením astronomických částek je? A jedná se o peníze z Petřiných úspor nebo paradoxně vše platí ze společných úspor manželů? Na to jsme se otce Margarity rozhodli zeptat.

„Nechci to komentovat. Snad jenom tolik, že za měsíc za bodyguardy utratila zhruba tolik, kolik jsou roční platby za anglickou školu Park Lane Margaritky,“ sdělil Expresu Paroubek. Jenže to nemůže dlouho trvat. Roční školné v prestižní škole, kterou rodiče dceři dopřávají je 350 tisíc korun!

Je jasné, že vydávat takové sumy měsíčně si může dovolit málokdo, a dřív nebo později musí kasička vyschnout. Nabízí se také možnost, že Petra chtěla dát manželovi najevo, aby se nesnažil zasahovat do jejího současného soukromí.

Ochranku si bude platit až do doby soudního stání, kdy se oba budou muset tak jako tak setkat tváří v tvář. I tak je jasné, že takto vynaložené peníze nejsou úplně nejlepší investicí.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:14 14. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  75
 • Trapas
  58
 • Tvl
  30
 • Cože
  27
 • Super
  24
 • Sladký
  22


Komentáře