Pravá tvář Orlanda Blooma v Česku: Dělá si, co chce, má to na salámu

Orlando Bloom si nedělá v Česku tu nejlepší pověst. | foto: Koláž Expres/Instagram

Orlando Bloom má za sebou v Česku zatím asi nejnáročnější natáčení. Se štábem vyrazil do skalnaté zasněžené přírody, kde strávil mrazivý týden. Někteří členové natáčecího týmu si na něj však stěžují. „Je neukázněný, dělá si co chce. Má to na háku,“ řekl Expresu jeden z nich.

Orlando Bloom už přes dva měsíce přebývá v Česku kvůli natáčení fantasy série Carnival Row. Má tu pronajatý byt a odlétá z naší země jen příležitostně. Na čas si sem přivezl dokonce i svého syna a otce.

Většinu času probíhá natáčení v barrandovských ateliérech, minulý týden se však filmaři spolu s herci přesunuli do divoké přírody. 

Celý štáb vyrazil na Prachovské skály poblíž Jičína, odkud se pak vydal do skal Adršpachu. A jelikož do Česka konečně přišla zima a mrazy, nezbylo Orlandovi a jeho souputnici, jíž je Cara Delevingne, než klepat kosu. Nevraceli se ani zpátky do Prahy. Spali po hotelích.

Orlando Bloom a Cara Delevingne okusili pravou českou zimu.

Orlando Bloom a Cara Delevingne okusili pravou českou zimu.

Nám se podařilo vyzpovídat jednoho z členů štábu, který nám prozradil, že je natáčení se slavným filmovým elfem Legolasem či pirátem Willem Turnerem někdy opravdu náročné: „Orlando je svůj. Dělá si, co chce, pořád to brzdí. Neustále se na něj musí čekat. Má to celé na salámu.“ 

Výjimkou přitom není ani občasná arogance.

Bloom se údajně během natáčení chová neukázněně.

Bloom se údajně během natáčení chová neukázněně.

Doprovázel ho samozřejmě i jeho psí mazlíček Mighty, který po dobu natáčení seděl v autě s řidičem. Došlo i na situace, kdy utekl a museli ho členové štábu nahánět. 

Co se týká vystupování mimo práci, jeví se zatím Orlando přístupně. Dokonce sám na svém Instagramu sdílel snímek z Jičína, kde se s ním vyfotila parta místních dívek.

Orlando poděkoval dívkám za pohostinnost. O co asi šlo?

Orlando poděkoval dívkám za pohostinnost. O co asi šlo?

V nejbližší době čekají slavného herce dny volna. Očekává se, že odletí na svátky domů do Ameriky a vrátí se až začátkem ledna. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 15. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  31
 • Super
  27
 • Haha
  15
 • Sladký
  15
 • Tvl
  14
 • Cože
  11
Komentáře