Příběh pejska Orlanda Blooma: Co má společného s Katy Perry?

O hollywoodském fešákovi Orlandovi Bloomovi se v Česku hovoří zejména v souvislosti s jeho psem, kterého si s sebou do Prahy přivezl. Na natáčení má svůj vlastní karavan i asistentky, které ho pravidelně venčí. Věděli jste ale, co má tento chlupáč společného s Katy Perry?

Kdykoliv zachytili fotografové Orlanda Blooma v Česku, vždy byl nedaleko i jeho domácí mazlíček. Jmenuje se Mighty a má pořádný temperament.V úterý během večerní procházky Prahou jeho malý ňafák vystartoval na cizího pejska a jeho páníčka, který bydlí ve stejném domě jako Orlando a šel na povinné večerní venčení. Na Orlandovi je ale vidět, že si svého mazlíčka hýčká a velmi na něm citově lpí.

Poprvé se s ním objevil letos na jaře. Zahraniční média začala okamžitě spekulovat, zda se nejedná o totožného psa, kterého má Katy Perry. S tou se Bloom rozešel po ročním vztahu začátkem března. 

Vypadalo to, že mají o čtyřnohé zvíře střídavou péči.

Pejsem Katy Perry se jmenuje Nugget.

Pejsem Katy Perry se jmenuje Nugget.

Nakonec se však ukázalo, že si herec pořídil naprosto stejné plemeno jako Katy. Její pejsek se jmenuje Nugget.

Katy Perry a její domácí mazlíček Nugget

Katy Perry a její domácí mazlíček Nugget

Mnozí si domýšleli, že si filmový elf pořídil stejného pejska jako výraz nešťastné lásky. Jako by Katy stále miloval a nedokázal se vyrovnat s rozchodem. Totožným chlupáčem si jejich společný život připomíná.

Orlando je svou láskou pro chlupaté psí mazlíčky proslulý. Minulý rok například zachránil zraněné štěně, které objevil ležet v ulicích Šanghaje.

Vzal ho k místnímu veterinář a tam asistoval s jeho mytím, holením a kontroloval i teplotu vody, do které pejska pokládali. Po celou dobu štěně uklidňoval a konejšil. Proceduru si nahrával na Instagram.

V roce 2004 zachránil během natáčení Království nebeského v Maroku dalšího chlupáče a pojmenoval ho Sidi. Sidi zemřel ve 12 letech a herec se s tím jen těžko vyrovnával.

Hollywoodský krasavec a jeho zesnulý pes Sidi. Toho zachránil během natáčení v Maroku.

Hollywoodský krasavec a jeho zesnulý pes Sidi. Toho zachránil během natáčení v Maroku.

Někdo tomu říká obsese, někdo láska. V Česku má však pejsek Mighty veškerý komfort. Když se mu Orlando nemůže věnovat, má své asistentky, které ho venčí a zodpovědně se mu věnují. Na place má i svůj vlastní karavan.

Další důvod, proč Blooma milovat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 12. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Sladký
  15
 • Haha
  7
 • Trapas
  6
 • Tvl
  5
 • Cože
  4


Komentáře

Expres.cz