Mladinký milenec Gregorové o vztahu s Ondřejem: Říká mi tati! A prozradil jeho pravé jméno

Ondřej Koptík promluvil krátce po obřadu o tom, jak je to s Ondřejovým jménem. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Profimedia.cz

Svatba Ondřeje Gregora (33) a Táni Kuchařové (28) přinesla velké odhalení! Muzikantův nový otčím, o rok mladší finalista soutěže Muž roku Ondřej Koptík, prozradil, jak je to doopravdy s Ondřejovým jménem.

Ve čtvrtek dopoledne si modelka Taťána Kuchařová a zpěvák Ondřej Gregor řekli své ANO.Velkým tajemstvím však zůstává, jaké jméno budou novomanželé nosit. Brzobohatý se totiž krátce před svatbou rozhodl přejmenovat na Gregora a právě o této záhadě jsme si krátce po obřadu povídali s partnerem Hany Gregorové, Ondřejem Koptíkem.

Ten nám prozradil, že se Ondřej ve skutečnosti jmenuje opravdu jen Gregor bez otcova jména Brzobohatý.

„Právně to možné není, umělecky zřejmě ano. Co ale vím, měl by být opravdu jen Gregor,“ řekl nám Koptík, nový milenec Ondřejovy matky, do kamery s tím, že o změně jména se v podstatě dočetl z novin. „Jméno si změnil, aniž by o tom někomu řekl nebo se poradil. Pro všechny to tedy bylo obrovské překvapení,“ dodal Koptík.

Sám zpěvák se přitom na své sociální síti obhajoval tím, že jeho celé jméno zní Ondřej Brzobohatý Gregor. „Jediná Brzobohatá je Rola a pokud bude chtít, může být i Hanka,“ vyvrátil ale mladý Koptík.

„Myslím, že by se Táňa a Ondřej měli jmenovat Brzobohatí, ale nechci jim do toho kecat,“ vysvětloval a potvrdil i slova Hany Gregorové: „Stejně to má i Hanka.“

Ač ale Koptík není ze změny Ondřejova jména příliš nadšený, přiznal nám, že oba spolu vychází skvěle.

Ondřej Koptík a jeho „nevlastní syn“.

Ondřej Koptík a jeho „nevlastní syn“.

„Přijali mě dobře, nepoznamenal jsem žádné negativní reakce. Ondřej mi dokonce ze srandy říká tati a já jsem si mu dovolil při seznámení říct synu. Bereme to ale opravdu v humoru,“ prozradil, že spolu dokonce i vtipkují.

S Gregorovou ale vztah zřejmě myslí opravdu vážně. Několikrát v její přítomnosti totiž pronesl, že by si ji rád vzal. „Já bych do toho šel, ona ale ne,“ uzavřel se smutným pohledem.

Uvidíme, jestli přeci jen nebude rodina Gregorových brzy plánovat další veselku.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:56 28. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  148
 • Haha
  27
 • Super
  24
 • Cože
  22
 • Tvl
  20
 • Sladký
  16


Komentáře