Svatba BrzoGregorových: Nevěsta vkročila do manželství levou nohou!

Nevěsta vkročila do manželství levou nohou | foto: Profimedia.cz

Dnes je ten velký den, kdy si Taťána Kuchařová (28) a Ondřej Gregor (33) řekli své ano! Manévry, které však během celé svatby předvádí, nepochopíte!

Ač se Kuchařová i Gregor sebevíc snažili svou dnešní svatbu utajit, nakonec se jim to nepovedlo.Obřad totiž proběhl v samotném centru Prahy, ve Strahovském klášteře. Byl tedy církevní a podle našeho dobře informovaného zdroje měla modelka dokonce číst z evangelia.

Mezi prvními byl na místě farář, svatební koordinátorka a sestra Gregora, Rola, která neustále něco vyřizovala po telefonu.

Na místě je sestra Ondřeje, Rola Brzobohatá.

Na místě je sestra Ondřeje, Rola Brzobohatá.

Před vchodem pak nechyběla ani ochranka a hostesky s připraveným guest listem.

Zajímavostí je však to, že přítomen byl i kněz, který pohřbíval Václava Havla - Romuald Štěpán Rob.

Matěj Ruppert a Hana Gregorová na svatbě Ondřeje a Táni.

Matěj Ruppert a Hana Gregorová na svatbě Ondřeje a Táni.

Ze slavných jako první dorazil Matěj Ruppert v nevšedním fialovém obleku. „Táňu i Ondru mám strašně moc rád. Jsou to moji přátelé. Přeju jim kupu dětí a aby jim to vydrželo strašně dlouho,“ řekl nám.

To Hana Gregorová, která dorazila se svým přítelem Ondřejem Koptíkem, popřála především spokojené manželství.

„Přeju jim, aby jim to vydrželo tak dlouho jako mně s Radkem,“ řekla s úsměvem a ihned dodala, že s dětmi by ale měli raději počkat. „Vnoučátko jednou chci, ale teď ne. Už jedno mám,“ dodala se zamilovaným pohledem na svého přítele.

Moderátor Libor Bouček taky nesmí chybět nikde.

Moderátor Libor Bouček taky nesmí chybět nikde.

Libor Bouček své přání zase pojal s vtipem. „Tady probíhá nějaká svatba? To já vůbec nevím. Přijel jsem na natáčení! Ale pokud by tu náhodou probíhala, tak nevěstě i ženichovi přeju jen to nejlepší. Je to přeci jen začátek, tak ať to vydrží navždycky,“ řekl s lišáckým výrazem.

Petr Vágner na své přátele práskl, že o svatbě dali vědět na poslední chvíli. „Dozvěděl jsem se to před hodinou,“ dodal.

Mezi posledními, minutu před plánovaným obřadem, dorazila Marta Jandová. „Hodně štěstí, věčnou lásku,“ pronesla za běhu do kláštera.

Vojta Dyk dorazil celkem nevhodně oblečen.

Vojta Dyk dorazil celkem nevhodně oblečen.

Krátce po ní dorazil i Vojta Dyk napěchovaný ve velmi nevkusné košili.

Deset minut po plánovaném obřadu dorazila na místo i nevěsta Taťána Kuchařová. Manévry, které však předváděla, byly opravdu hodny hollywoodských hvězd.

Táňa s lučními květinami a věncem na hlavě.

Táňa s lučními květinami a věncem na hlavě.

Několik minut čekala v autě na povel a hned jakmile dojela před klášter, bodyguardi jí zastínili deštníky a ona v klusu proběhla do kláštera, kde už na ni čekali všichni hosté, ale především její nastávající Ondřej.

S tím si za doprovodu varhanů řekla své ANO.

Ondřej a Táňa klečí před farářem.

Ondřej a Táňa klečí před farářem.

Mezi prvními, kdo se z kláštera po obřadu vyřítil, byla Gregorová. „Bylo to moc hezké, ale na mně docela dlouhé,“ řekla suverénně s tím, že jí svatba ani jako matku nedojala. „Mají se rádi, tak snad jim to vydrží,“ dodala.

O jméně novomanželů se bavit ale nechtěla. „Nezaznělo to tam, ale přála bych si, aby se jmenovali Brzobohatí,“ prozradila.

Přeci jen byl ale někdo, kdo uronil slzu. Byla to přítelkyně Jana Ondera a tanečnice Lucie Hunčárová. „Slzička ukápla, dojalo mě to. Měli to opravdu krásné a doufám, že jim to vydrží alespoň do diamantové svatby,“ uvedla.

To Ondřej Ruml uháněl hned po obřadu pryč. „Bylo to fajn! Jméno ale nezaznělo,“ prozradil.

Mezi hosty se objevila dokonce i Linda Vojtová, která na obřad přiletěla až z daleké Ameriky.

Petr Vágner po obřadu ještě prozradil, že se o přesném místě a hodině dozvěděl až hodinu před samotným obřadem, o tom, že se ale Ondřej a Táňa budou brát, věděl už před dvěma měsíci. „Řekl nám to sice dva měsíce dopředu, ale zpráva mi přišla necelou hodinu a půl před. Musel jsem tedy ze studia rychle domů a pak sem,“ uvedl s úsměvem. „Měli to ale pěkné,“ dodal poté.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:57 28. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  4
 • Haha
  3
 • Sladký
  2
 • Super
  1
 • Cože
  0
 • Tvl
  0


Komentáře

Expres.cz