Kreténe, zabil jsi mi dceru! Tvrdá slova otce Kristýny B., která nepřežila nehodu u Velvar

Tragická nehoda u Velvar na Mělnicku má na svědomí dva lidské životy. Kristýna B.(†31), matka dvou malých dětí, zemřela na místě. Pavel D. (†40), muž, který měl být viníkem havárie, skonal den poté. S ostrými slovy teď přišel Kristýnin otec, jenž smrt své dcery těžko rozdýchává.

K havárii došlo v úterý v podvečer poblíž Velvar na Mělnicku. Podle dostupných informací měl Pavel D. (†40) předjíždět na plné čáře a čelně narazit do auta, které řídila Kristýna B. (†31). Společně s Kristýnou B. byly v autě také dvě malé děti. Jednomu byly tři měsíce, druhému tři roky. Zdá se, že je ale doktoři v Thomayerově nemocnici, respektive v Motole dokázali zachránit.

S drsnými slovy teď přišel otec dvojnásobné matky Kristýny.  „Kretén přejel čáru a zabil mi dceru,“ řekl smutný muž pro server Blesk.cz.

I přestože Pavel D. nehodu nepřežil, tak pozůstalí po Kristýně B. mají nárok na odškodnění. To uhradí pojišťovna toho, kdo nehodu zavinil.

Advokát Jan Černý se Blesku svěřil, že se bude jednat o miliony. „Záleží i na tom, na jak velkou částku je viník pojištěný. Za to, že děti přišly o maminku, bude podle mého názoru odškodnění v milionech,“ vysvětlil Černý.

Fotogalerie

Komentáře