Spláchla mu pervitin do záchodu, tak je ubodal, znělo na pohřbu zmasakrované rodiny

Pohřeb obětí masakru v Lázních Bělohrad byl velmi ponurý. | foto: Expres

V jednu hodinu odpoledne se sešli smuteční hosté v jičínské obřadní síni, aby se rozloučili s oběťmi masakru v Lázních Bělohrad, mladou ženou, jejím malým synem a její matkou. Atmosféra byla velice ponurá a kromě toho se mezi pozůstalými šeptalo o děsivých podrobnostech vraždy!

Markéta (+29), její syn Filip (+2) a matka Anna (+55) zemřeli poté, co na ně brutálně zaútočil Markétin partner Martin (29). V době činu byl pod vlivem drog a momentálně se nachází ve vazební věznici, kde čeká na soud.Pohřeb jeho obětí byl pro všechny zemřelé společný a kromě pozůstalé rodiny se jej zúčastnili také blízcí přátelé zavražděných. Konal se v jičínské obřadní síni na místním hřbitově, poblíž kterého stojí kostel. Na místo dorazilo zhruba 50 lidí a vzhledem k tomu, že byli pohřbíváni lidé, kteří měli ještě velkou část života před sebou, včetně malého dítěte, atmosféra byla opravdu velice ponurá.

Zdroj blízký rodině popsal otřesné detaily z přípravy pohřbu. „Ta těla byla v opravdu příšerném stavu. Všechna měla na sobě nejméně 30 bodných ran, které mířily převážně na obličej. Mladá žena měla navíc hlavu téměř oddělenou od těla!“

Co vedlo Martina k tomu, aby takto brutálně zlikvidoval své nejbližší? Policie ještě žádné oficiální prohlášení nevydala, ale mezi pozůstalými na pohřbu se šuškalo o souvislosti s drogovou závislostí. „Markéta mu (Martinovi, pozn. red.) prý spláchla pervitin do záchodu a on měl absťák, tak udělal, co udělal,“ uvedl jeden ze smutečních hostů.

Martin (29) se tak bude před soudem zodpovídat z mimořádně ohavné vraždy a drogová závislost mu nejspíš nijak nepřilepší. Podle dostupných informací hodlá svou obhajobu vystavět na tom, že se necítí duševně zdráv. Zda mu soudce uvěří, je však zatím ve hvězdách!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:40 23. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  59
 • Trapas
  15
 • Cože
  14
 • Sladký
  13
 • Haha
  11
 • Super
  10


Komentáře