Tereza z Mlékojed se zabila na stejném místě, kde truchlila za svoje kamarádky!

  •   12:20
  • diskuse
  • Tereza F. (+18) ve středu ráno skočila pod vlak v obci Mlékojedy
  • Co ji k činu vedlo, se zatím neví
  • Na stejném místě zahynuly před měsícem jiné dvě mladé dívky
  • Tereza trpěla vzácnou poruchou očních nervů a ztrácela zrak

Tereza přátelům i rodině chybí. | foto: Expres Koláž

Obcí Mlékojedy u Neratovic otřásla sebevražda mladé Terezy (+18). Její přátelé a příbuzní jsou událostí zdrcení a emoce na uzdě neudržel snad žádný z nich. Na místě tragédie už dokonce stačili postavit pomníček, který nešťastnou dívku připomíná. Mlékojedy se tak stávají pohřebištěm mladých dívek.

Tereza F. (+18) z Tišice byla vzorná studentka gymnázia, hrála na klávesy a flétnu a v kolektivu byla velmi oblíbená. Chybí tak nejen svým rodičům a třem sourozencům, ale také přátelům.Ti všichni jsou jejím rozhodnutím zaskočeni a zdrceni.

Přátelé dívku oplakávají a na místě, kde tragicky skončil její život, již dokonce postavili pomníček, ke kterému nosí květiny a drobné dárky.

Na místě tragédie vyrostl pomníček.

Na místě tragédie vyrostl pomníček.

Na stejném místě se před měsícem loučili také s Veronikou a Růženkou, které svou smrt nejspíš také plánovaly. Mezi truchlícími tehdy byla také Tereza, která obě dívky znala.

Smutek nad jejich smrtí tehdy Tereza vyjádřila i veřejně na sociální síti. Mnoho lidí tak spekuluje, zda spolu obě smutné události nějak nesouvisí. U dvou dívek, které před měsícem zahynuly pod koly vlaku, dodnes není jasné, co přesně za jejich smrtí stálo.

Spekuluje se dokonce o rituální sebevraždě nebo že měla jejich smrt souviset s podezřelou hrou Modrá velryba, která poslední dobou hýbe sociálními sítěmi.

Kromě zmíněných tří dívek na místě v uplynulém měsíci nešťastnou náhodou zahynul blíže neznámý mladý muž. Z Mlékojed se tak pomalu stává městečko hrůzy.

Před měsícem Tereza oplakávala Veroniku a Růženku, které zahynuly na stejném místě, jako nyní ona.

Před měsícem Tereza oplakávala Veroniku a Růženku, které zahynuly na stejném místě, jako nyní ona.

Skutečný důvod toho, proč se Tereza rozhodla sáhnout si na život, však zatím není známý. Původně se spekulovalo o nešťastné lásce, především kvůli pochmurným příspěvkům o vztazích, které dívka v poslední době sdílela na Facebooku.

Poté se však objevila informace, že děvče trpělo vzácnou nemocí způsobující postupnou ztrátu zraku, která jí způsobovala značné obtíže.

Je tedy možné, že to s událostí také nějak souvisí, jistý si tím však zatím není nikdo.

Fotogalerie

Komentáře