Kalousek pálí ostrými do Zemana: Musí skončit! Je to zchátralý a nesvéprávný stařec!

Miroslav Kalousek se drsných slov nebojí. Tentokráte to odnesl prezident Miloš Zeman. Podle předsedy TOP 09 je hlava státu nesvéprávný stařec, který musí za každou cenu skončit! Co dalšího Kalousek o Zemanovi prozradil?

„Předčasně schátralý stařec ztratil veškerou soudnost a asi i svéprávnost. Musí skončit, tohle si ČR nezaslouží,“ napsal před pár dny na svůj Twitter Miroslav Kalousek. Během chvilky si šéf TOP 09 všiml, že v krátké větě udělal chybu.„Omlouvám se za pravopisnou chybu. Píše se „zchátralý“. Leč MZ je tak zchátralý, že je možná i schátralý,“ doplnil svůj příspěvek Kalousek.

Proč se ale do prezidenta tento šestapadesátiletý rodák z Tábora navezl? Důvodem drsného ataku jsou nedávná Zemanova slova adresovaná ke stíhanému Andreji Babišovi.

„Nepochybně ano,“ odpověděl před pár dny Zeman na otázku serveru Parlamentní listy, zdali by předsedu hnutí ANO jmenoval premiérem i za předpokladu, že by byl ve vazbě.

08.září 2017 v 20:51, příspěvek archivován: 12.září 2017 v 17:45

Předčasně schátralý stařec ztratil veškerou soudnost a asi i svéprávnost.Musí skončit,tohle si ČR nezaslouží. https://t.co/ryxvfrl3MZ

Tento fakt Miroslav Kalousek nejspíše není ochoten přijmout. Ministr financí, který byl členem Nečasovy vlády, se tak rozhodl do světa pustit drsný tweet, který rozdělil diskutéry do dvou skupin.

Jedni s Kalouskem souhlasí, druzí se prezidenta zase zastávají a výrok předsedy TOP 09 považují za zbytečný útok.

Fotogalerie

ZemanOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:25 10. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  113
 • Super
  81
 • Haha
  15
 • Tvl
  14
 • Sladký
  6
 • Cože
  4


Komentáře