Zeman je zdravý, zní z konzilia. „Alespoň jeden set,“ hecuje ho Topolánek

Miloš Zeman, současná hlava státu, je v pořádku a je schopný vykonávat funkci prezidenta. Tyto informace v úterý na tiskové konferenci oznámilo lékařské konzilium, které se o prezidenta stará. Situace využil Zemanův konkurent v boji o Hrad Mirek Topolánek, který ho skrz Twitter vyzval na jeden set v tenisu.

Na již zmíněné tiskové konferenci byl přítomen také onkolog Luboš Petružalka, který se vyjádřil ohledně údajné rakoviny. 

Na základě kompletního prostudování a zhodnocení dokumentace ke dni provedených vyšetření můžu konstatovat, že jsem nenalezl žádné známky ve smyslu onkologického pohledu na přítomnost onkologického onemocnění,“ dodal Petružalka, který je také přednostou onkologické kliniky pražské Všeobecné fakultní nemocnice.

Spekulace o tom, že prezident Miloš Zeman trpí rakovinou, se objevily loni v listopadu. Na svém profilu na Facebooku o údajné prezidentově diagnóze informoval veřejnost brněnský politik Svatopluk Bartík.  

„Má rakovinu, metastáze na více místech. Svoji diagnózu zná už cca tři týdny. Léčbu odmítl. Prognóza 3–7 měsíců,“ napsal tehdy Bartík.

Zeman se tehdy ohradil, Bartíka nazval „sviní“ a oznámil, že bude požadovat omluvu a ještě pět milionů korun. 

To, že je Miloš Zeman zdravý, alespoň tedy podle konzilia, uvítal jeho konkurent v boji o Hrad Mirek Topolánek. Ten se rozhodl, že Zemana skrz Twitter vyzve na jeden set v tenisu. 

„Když ne debata, tak alespoň jeden set, Miloši,“ hecoval Zemana Topolánek.

09.ledna 2018 v 14:03, příspěvek archivován: 09.ledna 2018 v 21:43

Dnes jsme se od konsília dozvěděli, že Miloš Zeman je zcela zdráv. Tak když ne debata, tak alespoň jeden set, Miloši.

Těžko očekávat, že k vyostřenému sportovnímu klání dojde. Pokud by však došlo, velkým favoritem by byl Mirek Topolánek, o kterém se ví, že je velkým sportovním nadšencem. Kromě tenisu se Topolánek nebojí například nazout brusle a hrát hokej.

Mirek Topolánek je neuvěřitelný sportovec.

Mirek Topolánek je neuvěřitelný sportovec.

Miloš Zeman by ale na kurtu jistě využil své zkušeností a vědomosti a třeba by třaskavý duel dokázal alespoň zdramatizovat.

Velká škoda, že k největšímu tenisovému zápasu v dějinách české politické historie téměř stoprocentně nedojde.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:22 10. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  10
 • Tvl
  8
 • Haha
  5
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
Komentáře