Zeman znovu prezidentem nebude. Sobotku už zničil a to mu stačí, hlásí Kubera

Jaroslav Kubera si myslí, že Zeman svůj úkol už splnil. | foto: Profimedia.cz

Sám ještě kandidaturu oficiálně neoznámil, o budoucnosti současného prezidenta Miloše Zemana má ale jasno. Jaroslav Kubera si je jistý tím, že Česko bude mít již brzy jinou hlavu státu, i kdyby Zeman opět opanoval přímé volby.

Miloš Zeman, Michal Horáček a Jiří Drahoš. To jsou zatím tři největší favoriti pro přímou volbu prezidenta, která se bude konat příští rok.Současná hlava státu ovšem nevypadá, že by zvládla dalších pět let na Hradě. Zkušený politik i tak ale jasně řekl, že boj o post prezidenta nevzdává, kampaň z jeho strany ale čekat nemáme.

Pomyslným černým koněm voleb by mohl být čtvrtý muž v pozadí, senátor Jaroslav Kubera. Vášnivý kuřák svou kandidaturu ještě neoznámil, prý počká do říjnových voleb. Už teď ale ví, co bude se současnou hlavou státu.

„Ve chvíli, kdy on vyhraje prezidentské volby, tak už nemá motivaci, aby se trápil dalších pět let,“ řekl v rozhovoru pro Info.cz senátor Kubera.

Člen ODS také poznamenal, že Miloš Zeman měl dva hlavní cíle. „Tím prvním bylo zničit Sobotku, to se mu podařilo a ani pro to nemusel nic dělat. To druhé je vyhrát,“ míní dále Kubera, který v rozhovoru také sdělil, že prezident podle něj v žádném případě netrpí demencí.

Miloš Zeman miluje vodu a voda miluje jeho.

Miloš Zeman miluje vodu a voda miluje jeho.

Podle Jaroslava Kubery tak Zeman po případném vítězství ve volbách oznámí svůj konec v politice a bude si užívat klidu ve svém milovaném nafukovacím člunu.

Fotogalerie


Komentáře