Syrský migrant v Německu pohlavně zneužil poníka na dětské farmě

Poníka si Regina dovolit může, ale splachovací záchod ne. | foto: TV Prima

Obětí sexuálního násilí se v Německu stal poník na oblíbené dětské farmě. Své choutky na něm ukájel mladý Syřan. Za svůj nepochopitelný a zvrhlý prohřešek může skončit na několik let za mřížemi!

Jistá chůva vzala chlapce na výlet na dětskou farmu v Görlitzer Parku a bohužel se stali svědky nepříliš pěkné podívané. „Chůva byla s mým synkem na farmě. Procházeli se a najednou spatřili muže, jak se sexuálně ukájí na poníkovi,“ uvedla pohoršená matka chlapce Amanda F. Ačkoli zážitek prý nebohou chůvu traumatizoval natolik, že o něm už nikdy nechce mluvit, v osudný okamžik se zachovala duchapřítomně a výtečníka při činu vyfotografovala. Snímek pak předala majiteli farmy, který uvědomil policii. 

Ačkoli mladý muž z místa utekl, protože si všiml, že již není sám, byl rychle dopaden. Jedná se o 23letého Syřana, jak zjistila policie. Zvrhlý uprchlík byl obviněn z porušení zákona o dobrých životních podmínkách zvířat a nevhodného a pohoršlivého chování na veřejnosti.

Za oba tyto činy mu může být vyměřen trest v rozmezí pokuty a několika let za mřížemi. To bude záležet kupříkladu na posouzení znalce. Pokud se prokáže, že zvíře při jeho činu trpělo, bude trest pochopitelně větší.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz