Geislerová flirtovala s dánským hercem, jeho žena zůstala ve vedlejší roli

Během slavnostního zahájení MFF Karlovy Vary to pěkně jiskřilo, když se Aňa Geislerová (42) vřele seznamovala s dánským hercem Niclasem Bendixem, nato si ještě s Janou Plodkovou udělali všichni společné selfie. Akorát hercova partnerka Trine Dyrholm (46) zůstala tak nějak na vedlejší koleji.

53. ročník karlovarského festivalu je tu a s ním i noví hosté. Mezi těmi zahraničními byli například dánská herečka Trine Dyrholm se svým partnerem, rovněž dánským hercem, Niclasem Bendixem. 

Během zahajovacího ceremoniálu se všichni pohodlně usadili do svých sedaček a vyčkávali na program, když v tom se dá Aňa Geislerová do řeči s kolegou z Dánska a jeden druhému se představí. Do trojky pak přibyde i Jana Plodková a udělají si selfíčko.

Mezitím ale ze rtů Trine Dyrholm mizí úsměv, až je zcela ze hry, zatímco její partner se bezuzdně veselí s krásnými Češkami. Celý výjev zachytí naši mrštní fotografové a vznikne tak celý seznamovací seriál.

Situace se tak trochu podobá té, když na pietní akci po smrti Nelsona Mandely tehdejší šéf Bílého domu Barack Obama okatě flirtoval s blonďatou dánskou premiérkou, až jejich „flirtík“ vyústil ve společné selfie, které později na sociálních sítích sklidilo kritiku. Že se u toho Michelle Obama tvářila jako bubák, mají mnozí ještě v paměti.

Fotogalerie

Komentáře