Tim Robbins a jeho přítelkyně: Mladší kopie čarodějky z Eastwicku

Další příběh muže, jenž si s přicházejícím stářím najde mladici, nám přijel na festival do Karlových Varů předvést hollywoodský umělec Tim Robbins (59), který byl dlouhých třiadvacet let s jednou z největších ikon světového filmu Susan Sarandon (71). Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii si Robbins přiletěl vyzvednout po boku mladice, která jako by Susan z oka vypadla.

Vkus jednotlivce se jen tak nemění, a tak není divu, že si muži obyčejně volí podobné typy žen po celý život. To dokazuje také letošní hvězda MFF Karlovy Vary Tim Robbins, který se ukázal v doprovodu půvabné krasavice Gratiely Brancusi, jež je o pár dekád mladší než herec.

Bystrému pozorovateli nemůže uniknout podoba s Robbinsovou životní partnerkou Susan Sarandon, která ztvárnila jednu z ústředních rolí v legendárním filmu Čarodějky z Eastwicku (1987).

A právě současná umělcova přítelkyně je jakousi mladší kopií oné čarodějky, vlasy má v úžasném osmdesátkovém stylu, akorát tou barvou je spíše podobná Cher.

Fotogalerie

Komentáře