Verešová fušuje Patrasové do řemesla. Stala se královnou dětských akcí!

Takhle ji neznáme. Andrea Verešová řádila na dětském dnu. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Královna nejen karlovarských večírků Andrea Verešová pojala 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech jinak než v předešlých letech. Zatímco v loňských ročnících jsme ji vídali převážně na červených kobercích a honosných večírcích, letos zavítala mezi obyčejný lid. Uspořádala totiž dětský den s Andreou Verešovou. Fušuje Patrasové do řemesla?

Návštěvníci karlovarského festivalu se v neděli odpoledne nestačili divit. Nedaleko hotelu Thermal se totiž konal dětský den s Andreou Verešovou. A slovenská kráska se ho dokonce zúčastnila. A nejen to. S přítomnými dětmi tančila, nepřetržitě se jim věnovala a na závěr jim věnovala i drobné dárky.

Jenom o několik hodin později byla ale zpátky ve svém živlu. V překrásných bílých šatech byla chloubou nedělní párty, která se konala uprostřed kolonády. Andrea je prostě ve Varech na roztrhání.

Letos je ale poprvé nejen královnou večírků, ale u nohou jí leží i kolonáda. Tak snad se na ni nebude Dáda Patrasová zlobit, že jí fušuje do řemesla.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře