jít naiDNES.cz

Makarenko ve Varech bez Bahenského: Je po letech s dcerou!

Modelka Taťána Makarenko (28) se na Moët party objevila překvapivě bez svého přítele Zdeňka Bahenského. Ten je totiž po letech se svou dcerou z předchozího manželství s Vlaďkou Erbovou, která momentálně vede spor se svým ex Tomášem Řepkou. Co na to říká právě Makarenko, kterou do celého případu často zatahuje Kateřina Kristelová?

Modelka Taťána Makarenko zajela do Karlových Varů, kde si kromě procházek po kolonádě užila také Moët party, kde jí dělal doprovod její stylista Sam Dolce a vítězka minulého ročníku Miss Czech Republic (dřívější Miss Face, pozn. red.) Kateřina Kasanová. Její partner Zdeněk Bahenský je totiž po letech s dcerou Viktorkou, kterou má z předešlého vztahu s Vlaďkou Erbovou.

„Já jsem si sem tedy vyrazila bez něj, ale o společnost nouzi nemám, je nás tu hodně,“ svěřila se Makarenko, která je právě často ve spojitosti s Vlaďkou Erbovou propíraná. Kristelová se totiž ve své válce s Vlaďkou často ohání tím, že právě Makarenko si s ní měla po jejím rozchodu s Bahenským užít své. 

„Já to nijak neřeším. Nechci být součástí cizích sporů, myslím si, že by to mělo probíhat jen mezi těmi lidmi, kterých se to týká, a to já opravdu nejsem,“ řekla nám Makarenko, která není moc nadšená z toho, že ji Kateřina do případu zatahuje.

„Já mám jiné věci na starost než tohle. Teď například chystáme finále naší Miss Czech Republic a chystáme Kateřinu na světovou soutěž,“ uzavřela s tím, že kromě jejího soukromí a práce ji nic jiného nezajímá a bude ráda, když to tak zůstane.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 3. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Trapas
  10
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  4
 • Tvl
  4
Komentáře