jít naiDNES.cz

Ztracený zpátky na místě činu: Před 10 lety jsem se ve Varech seznámil s partnerkou

Do Varů přijel Marek Ztracený s partnerkou Marcelou oslavit desáté výročí. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Známý zpěvák Marek Ztracený (34) si jako mnozí nemohl nechat ujít alespoň jeden večer strávený v Karlových Varech. A nepřijel sám. Vzal s sebou i partnerku Marcelu Skřivánkovou, s níž do společnosti chodí sporadicky. Jenže teď ji doma nemohl nechat, oba se totiž vrátili na místo činu, kde se do sebe zakoukali. Neplánují po tolika letech svatbu? A co druhé miminko?

Krásný pár dorazil na červený koberec hotelu Imperial ruku v ruce. Zamilovanost z nich přímo sálala, přitom oba prozradili, že už je to dlouhých deset let, kdy se do sebe zakoukali.

„Vrátili jsme se na místo činu. Před deseti lety jsme se tady seznámili a už spolu zůstali. To se musí oslavit. Třeba nějakou skleničkou či milováním,“ smál se do kamery Expresu Marek Ztracený.

Jeho partnerka Marcela se jen usmívala a bylo vidět, že se na tu noc těší, protože jsou konečně sami bez syna Marečka.

„Hlídá ho babička, jeli jsme si sem hlavně odfrknout a trochu si užít sami sebe. Ale nezapaříme tady, protože hned zítra jedeme pryč,“ řekl smutně muzikant, který přiznal, že se občas s partnerkou pohádají, ale jinak si své špatné vlastnosti navzájem tolerují.

Nechtějí svůj vztah posunout dál? „Svatbu ani miminko neplánujeme. Vyhovuje nám to, jak to je. Marcelka má vlastně doma dvě děti, Marečka a mě,“ smál se Marek a Marcela mu musela dát za pravdu.

„I já jsem tak spokojená, jak to je. Marek o miminku slyšet nechce a já druhé dítě taky nechci,“ uzavřela bývalá moderátorka vyprávění o rodinných vztazích. 

Fotogalerie

Komentáře