jít naiDNES.cz

Je šance ji vidět nahou? Možná by mě přesvědčily peníze, říká Iveta Vítová

Iveta Vítová na Playboy párty | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Moderátorka Iveta Vítová byla ozdobou Playboy párty, která se konala v rámci karlovarského festivalu, Expresu ale přiznala, že po tom stát se playmate nikdy netoužila. Ačkoliv se modelingu věnuje od svých čtrnácti let, zcela nahá by se prý nikdy nevyfotila. Nebo že by přece jen existovala šance?

Dnes se Iveta Vítová živí převážně moderováním, proslavila se ale především díky svému triumfu v České Miss, kterou před deseti lety ovládla. Ještě předtím jí přišla nabídka svléknout se pro Playboy, již tehdy s díky odmítla. Jak by reagovala dnes?

„Já bych se propadla studem, kdybych se měla fotit nahatá. Neberu to, že je to něco špatného. Playmate jsou krásné ženy a spoustu z nich znám. Zrovna jsem si stoupla ke stolečku s Evou Decastelo, se kterou jsem si včera psala. Jsou to krásné fotky, ale já bych byla nervózní. Nevím, kdo by to musel fotit, abych se tvářila normálně a nestyděla se,“ svěřila se nám Vítová, která nabídku fotit pro Playboy dostala před více než patnácti lety.

„Už tehdy jsem věděla, že to není pro mě. Nevím, co by mě tehdy přesvědčilo, možná peníze, ale ještě jsem neměla známé jméno, takže ani ty peníze nebyly zajímavé, aby mě přesvědčily, což je možná dobře. Vše se v životě děje tak, jak má. Nabídnuto mi to bylo, což mi lichotí, ale odmítla jsem to. Pak už mi to nikdo nikdy nenabídli,“ přiznala moderátorka, jíž jsme se zeptali, za kolik by byla ochotná se pro Playboy svléknout?

„Možná by mě o tom přesvědčila opravdu zajímavá částka, ale hrálo by v tom mnoho aspektů. Určitě televize Nova. Ti by to museli odsouhlasit, což by se na 99 procent nestalo. Já bych to přes jejich nesouhlas neudělala. Pak by hrálo roli, jaké by ty fotky byly. Jsem mámou po dítěti, postava není taková, jaká byla. A v Playboyi nestojí o zahalené fotky,“ směje se Vítová.

Její fanoušci tak nyní musí doufat, že zajímavá nabídka přijde a na Nově nebudou takoví puritáni.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat