jít naiDNES.cz

Vítová zase chrastí kostmi: Měla by trochu přibrat, strachují se fanoušci

Moderátorka Iveta Vítová byla vždycky velmi štíhlá. Tentokrát ale fanoušci mají opět pocit, že by jí nějaké to kilo navíc neškodilo. | foto: Koláž Expres.cz

Moderátorka Iveta Vítová (36) nikdy nepatřila mezi krásky, které by ohromovaly bujnými křivkami, naopak byla vždycky dost štíhlá. Však už taky několikrát musela odpovídat na všetečné dotazy, jestli vůbec někdy jí, jestli nežije jen z listu salátu na týden. Naposledy své okolí a hlavně fanoušky vyvedla z míry na premiéře hry Meda.

Svou extrémně štíhlou postavou překvapila před dvěma lety na premiéře muzikálu Ples upírů, shodou okolností také na premiéře, v tomto případě hry Meda v Museu Kampa v Sovových mlýnech, zaujala Iveta Vítová znovu a z úplně identického důvodu.

„Mám ji moc ráda, je mi sympatická, její projev je velmi kultivovaný a na obrazovku se skvěle hodí, jen jsem zaskočená tím, jak je štíhlá. Vypadá teď až nezdravě,“ nechala se slyšet jedna z dam, kterou aktuální vzhled České Miss 2009 dost zaskočil.

„Tohle už je trochu moc,“ přidala se další.

„Hubená jsem celý život i bez toho, aniž bych držela nějaké diety. Nic se neděje. Pořád lítám mezi prací a malým dítětem, to zná snad každá zaměstnaná máma,“ vzkázala všem, kdo mají o ni strach, sympatická Vítová. Odkázala se přitom na geny, které zdědila po svých rodičích. 

Díky nim se nemusí hlídat tolik jako její vrstevnice, které s přibývajícími léty přece jen musí dávat větší pozor na to, co a kdy jedí.

„Mám štěstí, že mám postavu po rodičích. Jak mamka, tak táta jsou štíhlí a vysocí, tak se stačí jen udržovat,“ prozradila Expresu před časem Iveta, která se nevyhne ani pravidelnému pohybu. Jako pedantka na pořádek v jednom kuse uklízí. A bez mučení přiznává, že je na to doma sama.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Pátek 15. listopadu 2019, svátek má Leopold
EXPRES

jít naiDNES.cz