jít naiDNES.cz

Jednou za rok se přihrne jak velká voda a zaplaví Vary! Zuzana Stivínová večírky umí

Zuzana Stivínová večírky umí! | foto: Koláž Expresu

Nikdy se neobejde bez rudého laku na nehty a rudé rtěnky, podobně můžeme mluvit o nezbytné skleničce vína, která Zuzaně Stivínové (45) dělá nezbytný doplněk. Na večírku Pietro Filipi & Elle, který se konal v duchu Studia 54, předvedla, kdo je tady pořád největší královna.

Jestli se na něco můžeme spolehnout, tak zcela jistě na to, že filmový svátek v Karlových Varech si nenechá ujít herečka Zuzana Stivínová, a jistota je to více než příjemná.

Dcera hudebníka Jiřího Stivína mimo jiné září ve velkých televizních a filmových projektech, proto je více než vhodné, když se ukáže na nějaké akci spojené s filmovým festivalem, pokud rovnou ne na červeném koberci.

Jejímu manželovi, což je molekulární biolog Lukáš Čermák, taková pozornost zase nesedí, a tak Stivínová dost často vyráží bez doprovodu a povětšinou mladším ročníkům ukazuje, jak vypadá královna společnosti.

Večírek, jenž se nesl v duchu legendárního Studia 54, přivítal rozzářenou Zuzanu v blyštivých šatech přepásaných zlatým kabátkem a s psaníčkem ve tvaru mořské mušle v ruce. K tomu páskové sandálky a samozřejmě nezbytná rudá na nehtech u nohou, na rukou a na rtech. Zuzana ví, že jí velmi sluší, a také ví, že i kdyby měla jít nahá nebo v pytli, rudá rtěnka je dalším kusem oblečení.

Zuzana Stivínová

Se skleničkou vína vesele pózovala fotografům a evidentně se skvěle bavila, velmi sebejistá nejen svým chic vzezřením, ale i tou podivnou aurou ženskosti, kterou povětšinou ženy získávají právě až po čtyřicátém roku života, kdy se v nich mísí vyzrálost, osobitost a nalezená pozice v životě.

Zuzana Stivínová

Říká se, že každoroční svátek filmu má být i o tom, že hvězdy se mají uvolnit a bavit, ostatně i na to my společenští novináři čekáme, až je uvidíme jinak než v jejich formálních polohách, a Zuzana Stivínová tedy řádit umí.

Zuzana Stivínová

A na takové fotky s takovou dámou, která se baví, a přesto neztrácí glanc a dekorum, je vždy radost se koukat!

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat