Labuda se už nedozvěděl, že jeho kamarád Menzel se uzdravuje

V pátek navždy odešel herec Marián Labuda, který měl v showbyznysu nespočet obdivovatelů a přátel. Mezi ty patřil i režisér Jiří Menzel, s nímž spolupracoval například na legendárním snímku Vesničko má středisková. Podle informací Expres.cz spolu ale v kontaktu nebyli. Zajímal se Labuda před smrtí o stav hvězdného režiséra?

Oba patří k legendám českého filmu a oba v roce 2017 pořádně potrápilo zdraví. Zatímco Mariána Labudu dlouhodobě sužovala cukrovka, Jiří Menzel koncem listopadu zkolaboval kvůli mozkové infekci, která ho postihla. V kontaktu ale umělci podle našich informací v poslední době nebyli.Labuda se údajně s blízkými Menzela nezkontaktoval. „Měl hodně starostí a o stavu Jirky si přečetl v médiích. Říkal, že ho to mrzí, ale rodině se nijak neozýval,“ dozvěděli jsme se od jejich společného kamaráda.

Menzel se přitom rozhodl do filmu Vesničko má středisková obsadit právě Labudu, který nebyl zrovna dvakrát po chuti Zdeňku Svěrákovi, který se postaral o námět a scénář.

„Rozuměli si,“ uvedl dále náš zdroj, podle něhož se ale nijak blíže nestýkali.

Labuda v pátek zkolaboval před svým domem a i přes včasnou pomoc lékařů se ho nepodařilo zachránit. Rodina, veřejnost i přátelé truchlí a sbírají poslední sílu, aby mu uspořádali poslední rozloučení.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz