Vondráčková po rozpadu manželství: Plekanec odjel a Lucka se směje

Jen co Tomáš Plekanec oznámil rozchod s Lucií Vondráčkovou a opustil Českou republiku, zachytili jsme zpěvačku na cestě k rodičům, kam přijela v překvapivě dobré formě. Přestože na ní bylo znát vyčerpání a únava, smála se.

Je tomu teprve pár hodin, co Tomáš PlekanecLucie Vondráčková oznámili rozchod, a už se dějí velké přesuny. Zatímco hokejista okamžitě zabalil své věci a odjel do Kanady, kde ho od září čekají přípravy na hokejovou sezonu, zpěvačka pro útěchu přijela ke svým rodičům.Tam zamířila chvíli poté, co její muž prošel pasovou kontrolou na pražském letišti, rovnou ze svého bytu na Kavčích horách. Působila unaveně, přesto ale neztratila úsměv z tváře.

Měla na sobě džínové kraťasy a vytahané černé triko,  náladu si zlepšovala muzikou, kolem krku totiž měla velká sluchátka.

Když poté vystoupila z vozu, vyndala ze zadní části několik tašek s věcmi. Podle všeho jsou tedy její synové Matyáš a Adam právě u jejích rodičů, kteří své milované vnuky vzhledem k velké vzdálenosti příliš nevídali.

Společný čas si tak jistě užívají a Lucie má alespoň čas vyrovnat se s rozpadem rodiny.

Fotogalerie

Komentáře