Lucie Vondráčková exkluzivně pro Expres o návratu do Česka. Jak to bude?

Konec. Manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance nepřežilo kritický sedmý rok. Znamená to, že se oblíbená zpěvačka i se svými dvěma syny vrátí definitivně do rodného Česka? Expresu poskytla exkluzivní vyjádření!

Kvůli vztahu s Tomášem Plekancem sice se svými dvěma syny tráví většinu roku v daleké Kanadě, její srdce ji ale stále častěji volalo do rodné země. Zatímco Tomáš Plekanec v NHL dřel na své kariéře, ona do Česka utíkala za tou svou. I to byl podle informací Expresu důvod rozpadu jejich manželství.Nyní se ale Vondráčková může s čistým svědomím vrátit domů, kde má nejen tisíce fanoušků, ale hlavně celou svou rodinu. Jak se Lucka rozhodne?

„Zatím neumím odpovědět,“ sdělila nám Vondráčková na náš přímý dotaz, zda se nyní definitivně přestěhuje do České republiky, kde by jí se syny mohli pomáhat její rodiče.

Zpěvačky jsme se mimo jiné zeptali, jak dlouho jejich manželství nefungovalo, zda se jej pokoušeli zachránit, co bylo příčinou, jestli v tom není někdo třetí, jak dlouho žijí odděleně či zda se již domluvili na péči synů.

Lucka napsala, že máme víc otázek, než má ona odpovědí. Po několika hodinách nám ale zaslala vyjádření plné bolesti.

„Jsem dojatá z toho, kolik lásky a podpory nám lidi z celé České republiky posílají. Moc si toho vážíme a děkujeme. Teď jsou pro nás samozřejmě prioritou naše děti. Ještě jednou díky a posílám sílu všem, kteří jsou v podobné životní situaci,“ napsala nám Vondráčková s tím, že další vyjádření od ní zatím čekat nemáme.

V tom oficiálním, které zveřejnila v noci, naznačuje jisté okolnosti rozpadu.

Fotogalerie

Komentáře