Foto dne: Otec a syn z nestárnoucí Lásky nebeské po 13 letech opět spolu

Herci Liam Neeson a Thomas Brodie-Sangster ztvárnili nezapomenutelnou dvojici otce a syna v romantické komedii Láska nebeská. Nyní se po 13 letech sešli před kamerami, aby natočili krátké pokračování pro charitativní organizaci Comic Relief. | foto: reprofoto dailymail.co.uk

Snímek Láska nebeská z roku 2003 je jednou z nejoblíbenějších romantických komedií, bez které si mnoho lidí nedokáže představit předvánoční čas. Mezi nejoblíbenější postavy patří osamělý vdovec Daniel a jeho zamilovaný třináctiletý syn Sam. Jejich představitelé herci Liam Neeson a Thomas Brodie-Sangster se po třinácti letech sešli na místě jedné z památných scén a měli k tomu dobrý důvod. Rozhodli se natočit desetiminutové pokračování scény po letech na podporu charitativní organizace Comic Relief. Zatímco Thomas dospěl, jeho filmový otec jako by nezestárnul ani o den.
Herci Liam Neeson a Thomas Brodie Sangster ztvárnili nezapomenutelnou dvojici otce a syna v romantické komedii Láska nebeská. Nyní se po 13 letech sešli před kamerami, aby natočili krátké pokračování pro charitativní organizaci Comic Relief.

Herci Liam Neeson a Thomas Brodie-Sangster ztvárnili nezapomenutelnou dvojici otce a syna v romantické komedii Láska nebeská. Nyní se po 13 letech sešli před kamerami, aby natočili krátké pokračování pro charitativní organizaci Comic Relief.Neeson hrál ovdovělého otce Daniela a Brodie Sangster jeho třináctiletého syna Sama. Zatímco chlapec dospěl, jeho filmový táta jako by vůbec nestárnul.

Neeson hrál ovdovělého otce Daniela a Brodie-Sangster jeho třináctiletého syna Sama. Zatímco chlapec dospěl, jeho filmový táta jako by vůbec nezestárnul.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:59 17. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  20
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Tvl
  7


Komentáře