Dědictví po Kramných: Rodina je v šoku z toho, kdo chce majetek Moniky a Kláry

Fotografie pořízená na dovolené v Egyptě. Petr K. má na sobě žluté tričko, které později bude zkoumat policie. | foto: Fotografie z rodinného alba Petra K.

Byt a garáž v Karviné a dvě auta jsou předmětem dědického řízení po Monice a Klárce Kramných. Že by dědil Petr Kramný, kterého soud letos na jaře poslal za jejich vraždu do vězení, je vyloučené. O dědictví se ale přihlásil někdo, u koho byste to nejspíš nečekali. A nečekali to ani pozůstalí z rodiny Moniky.

Poté, co byl Petr Kramný pravomocně odsouzen za vraždu své manželky a dcery, nemá nárok na to, aby zdědil jejich majetek, tedy byl v Karviné, garáž a auta Chevrolet Orlando a Škoda Felicia.Jenže ani po třech letech od smrti žen není jasné, jak to s dědictvím bude. O podíl na majetku se totiž k překvapení rodiny Moniky přihlásila i matka Petra Kramného Irena Kramná, informoval web TN.cz. Z jakého důvodu si dělá nárok na majetek po Monice a Klárce, není jasné.

Proti sobě se tak během dědického řízení postaví matka odsouzeného vraha a otec a bratři Moniky Kramné.

Matka a nevlastní otec Petra Kramného.

Matka a nevlastní otec Petra Kramného.

Irenu Kramnou zastupuje stejně jako u soudu jejího syna zlínská advokátka Jana Rejžková, Niceijovi zastupuje Klára Long Slámová.

Dědické řízení má ale ještě jednu překážku, a tou je notářka, která měla po smrti žen dědictví na starosti. Teď ale odešla do důchodu a nové bude trvat, než vše nastuduje. Navíc ještě musí počat na doručení pravomocného rozsudku, na kterém stále pracuje Vrchní soud v Olomouci. Ten Kramnému v červnu potvrdil osmadvacetiletý trest.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:32 17. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  52
 • Tvl
  38
 • Super
  16
 • Cože
  16
 • Haha
  14
 • Sladký
  13


Komentáře