Katka Kristelová drží krabičkovou dietu a obhajuje drahé večeře

Kateřina Kristelová to nemá vůbec jednoduché. Nejenže je zavalená snad stovkami pracovních nabídek, protože nikdo jich nemá tolik jako ona, navíc se musí obhajovat před svými fanoušky, jak si může dovolit chodit se svým partnerem Tomášem Řepkou na drahé večeře. Přitom odpověď je jednoduchá. Jelikož drží krabičkovou dietu, je o vodě.

Být celebritou par excellence není vůbec jednoduché. Své o tom vědí i Kateřina Kristelová a její partner Tomáš Řepka.Milenci, které PR oddělení televize Prima přejmenovalo na Romea a Julii českého showbyznysu - ačkoliv jejich rody nejsou znepřátelené a Řepka se nikdy nepokusil o sebevraždu, aby dokázal, jak moc Kateřinu miluje - totiž nejenže ze svého života udělali reality show na svých instagramových účtech, ale každý svůj krok následně obhajují.

Kristelová o víkendu doprovodila Tomáše na sraz sparťanů a někteří její sledovatelé se nad její účastí podivovali. „Pár z vás má strach, že jsem byla na včerejším sparťanském setkání jediná ženská. Nebojte se, nebyla. Byl tam celý stůl holek. A i kdybych tam ve finále jediná byla, je vám do toho ho*no,“ rozohnila se blonďatá moderátorka.

Ta neměla nutkání vysvětlit svým fanouškům jenom tuto křivdu: „Než se vydáme na dnešní večeři, chceme jen ujistit i tu malou skupinku z vás, která přemýšlí, kde na to všechno, co máme a podnikáme, bereme. Nebojte se. Prostě se o nás nebojte. Gádže nemíňajú lóve.“

Katka k tomu dodává, že pro ni a Tomáše je velmi zábavné, že je lidi tolik řeší, a prosí je, aby nepřestávali.

O několik desítek Instastories později se její sledovatelé mohli dozvědět, kde Katka bere na ty drahé večeře.

Moderátorka je totiž na krabičkové dietě, a pokud ji dodržuje, v restauracích si může maximálně nechat ohřát předem připravené jídlo, které stejně s největší pravděpodobnosti dostala barterem.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz