Řepky jsem se bála! On je ale jiný, vyznává se Kristelová

Kateřina přiznala, že kdyby neměla problémové partnery, zřejmě jí to s Řepkou neklapne. | foto: Expres.cz: Jiří Pitrof, Profimedia.cz

Snad každého vztah moderátorky Kateřiny Kristelové (37) a fotbalisty Tomáše Řepky (43) překvapil. Vždyť oba mají jiné zájmy a přátele. Jak teď Katka odhalila, je přeci jen něco, co je pojí. A to temná minulost a problémoví partneři.

Když se Kateřina Kristelová potkala před deseti lety s Tomášem Řepkou v show Jana Krause, jistě nečekala, že vedle ní sedí její budoucí partner. Oba měli v té době jiné zájmy a priority a rozhodně by nenašli ani společné téma.Sama Kristelová přiznává, že je kromě přitažlivosti zřejmě spojila i jejich temná minulost, v níž velkou roli sehráli ne příliš ideální partneři.

,,Myslím, že jsme se potkali ve správný okamžik. Kdybychom se sblížili před deseti lety, kdy jsme se i setkali, tak si myslím, že by to mezi námi vůbec nezafungovalo. Jenom bychom vedle sebe seděli a nerozuměli si. Život nás oba dost sesekal a prožili jsme se mnoho nepříjemného, že jsme teď vděční za ten klid, který mezi sebou máme,“ přiznala pro Expres.cz blonďatá moderátorka s tím, že jí ještě nedávno vůbec nenapadlo, že by s někým jako je Tomáš, někdy chodila.

„Stejně jako ostatní jsem se ho do jisté míry bála. Zadala jsem si na internet jeho jméno a hned jsem šílela, protože první, co mi vyjelo, jsou ty zkraty. Jenže pak jsem zjistila, že je úplně jiný. Pozorný, láskyplný a hlavně vtipný, z čehož jsem byla dost překvapená,“ dodala.

Jejich vztah je prý plný pochopení a vzájemné tolerance hlavně proto, že si v minulosti prošli velmi divokými vztahy. Řepka se dlouhé roky přetahoval s manželkou Renátou o peníze, Kateřina zase řešila pomluvy, které šířil její bývalý přítel Kazma a alimenty od svého muže Martina Tůmy.

„Máme nahádáno na tři roky dopředu vzhledem k našim minulým vztahům. Nejsou mezi námi žádné nedorozumění ani neshody. Já po Tomášovi vůbec nic nechci, což je pro něj v něčem nové a příjemné,“ uzavřela.

Kristelová a Řepka si dokonce padli do noty natolik, že uvažují o společném životě a dokonce i nějaké nové nemovitosti. Že by se snad v showbyznysu rýsovalo další manželství?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:26 11. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Haha
  15
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Tvl
  8


Komentáře