Vary: Kopřivová na koberci, Geislerová zneužila Dornana. A kde je Mareš?

Vary jedou! Hlavní hvězdy si už odbyly svoje. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof

Letošní filmový festival začíná. Hlavními celebritami, které se dnes projdou po červeném koberci, jsou Willem Dafoe, Jamie Dornan a také Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou nebo Anna Geislerová.Na slavnostním zahájení festivalu, jenž otevírá filmová premiéra válečného snímku Anthropoid, se nečekaně objevil jezdec na koni. Jakou souvislost měl hřebec s historickým thrillerem o atentátu na Heydricha není jasné. Naštěstí se oř nesplašil a promítání začalo bez problémů

Zásadní otázkou festivalu je: kde jsou Leoš Mareš a Monika Koblížková? Zatímco Veronika Kopřivová se dočkala červeného koberce po půlročním vztahu s Jágrem, Monika si o stupínku áčkových hvězd může nechat jen zdát. Pravděpodobně uznali, že než stát na druhé koleji vedle hvězdnějšího páru, bude lepší vymetávat pražské kluby jako Kozička a natáčet se přitom na Periscopu.

Naposledy se Mareš objevil ve Varech v roce 2015, když ještě chodil s Hankou Svobodovou, rok předtím se zde fejkově rozešel s Petrou Faltýnovou. Na jejich legendární trapas je lepší zapomenout.

Hollywood z Teplic

Povyk jak na kostele, přijel totiž Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou a jako správní hvězdní hosté poslední, po nich jen houšť.

Jarda vystoupil a vypadal, že by raději byl ve Vietnamu někde v zákopu, ke smokingu měl culíček. Veronika se prsila jako druhá Verešová, a na sobě něco, co už vypadalo jako svatební šaty.

Že by trénovala na veselku?

Á pozor, nejočekávanější člověk vystupuje.

Á pozor, nejočekávanější člověk vystupuje.

Velmi náladově nesourodá dvojice. Zatímco ona chtěla zůstat, Jarda ji málem vláčel za sebou, aby byl rychle pryč. Přeci jen je to sportovec a na takovéto ceremonie není zvyklý.

Veronika se této chvíle nemohla dočkat.

Veronika se této chvíle nemohla dočkat.

Na koberec si to také přihasil jako velká voda Willem Dafoe. Herec vycenil kompletní chrup včetně osmiček a oslnil všechny okolo sebe. Jeho manželka zářila jak měsíc v úplňku.

Willem Dafoe, jeden z nejlepších filmových záporáků na červeném koberci ve Varech.

Willem Dafoe, jeden z nejlepších filmových záporáků na červeném koberci ve Varech.

Herec Jamie Dornan přijel na festival uvést Anthropoid, místo toho se ale musel potýkat s českou herečkou.

Aňa Geislerová a Jamie Dornan společně vkročili na červený koberec.

Aňa Geislerová a Jamie Dornan společně vkročili na červený koberec.

Dornanovu hvězdnost využila Aňa Geislerová, která v Anthropoidu hraje vedlejší roli, nacpala se mu do limuzíny a na červeném koberci se na něj lepila, aby si jí všímali i zahraniční novináři.

Geislerová si užívá svých pět minut mezinárodní slávy.

Geislerová si užívá svých pět minut mezinárodní slávy.

Geislerová celou dobu dýchala Dornanovi za krk a vystavovala nožky, protože to je důvod psát o tom, že má vysoký rozparek a navíc stojí vedle světové star.

Taková fotka v Daily Mailu na straně tři přeci jen není k zahození.

Zatímco Alena Mihulová, která ve snímku hrála také, si počínala skromně, Geislerová nabyla dojmu, že je slavnější než Dornan. Ten přitom ani snad nevěděl, kdo je ta žena v černém stojící za jeho zády.

Politici také nechyběli. Třeba ministr Stropnický dorazil s manželkou Veronikou Žilkovou. Tak jen doufáme, že nezatouží vzhledem ke své herecké minulosti také po jednom Křišťálovém glóbu.

I když podle mnohých mu hraní jde daleko lépe než ministrování.

Ministr Stropnický s Veronikou Žilkovou.

Ministr Stropnický s Veronikou Žilkovou.

Pavel Bělobrádek se ukázal jako komik, svůj doprovod neměl, a tak se přidal k Markovi Ebenovi a Evě Zaoralové. Jeho fotobombující snímky jsou kouzelné.

Bělobrádek fotobombuje Marka Ebena.

Bělobrádek fotobombuje Marka Ebena.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:21 29. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  86
 • Super
  30
 • Haha
  27
 • Sladký
  25
 • Tvl
  22
 • Cože
  16


Komentáře

Expres.cz