Janečkova milenka je těhotná: Vzali se v Bhútánu, pak počali dítě

Milenka miliardáře Janečka se rozhodla po provalení jejich vztahu promluvit. Její slova vám vyrazí dech: „Vzali jsme se, jsem těhotná!“ tvrdí.

Je tomu už týden, co na miliardáře Karla Janečka prasklo, že si dva roky po svatbě s tuniskou matematičkou Mariem našel další partnerku. Sám se k tomu přiznal v rozhovoru pro Luxury Prague Life.Onou druhou ženou Karlova života je ezoterička a sex koučka Lilia, kterou potkal Janeček během cesty po Bhútánu. Pohledná brunetka se teď rozhodla k celé věci vyjádřit na sociální síti. 

„Paradoxem je, že jsme tehdy byli oba naprosto šťastní každý ve svém manželství. Pochopitelně i z tohoto důvodu náš vztah nemá úplně tradiční, snadnou cestu. Oba dlouhodobě a otevřeně mluvíme o netradičních vztahových modelech, což ale neznamená, že je to jednoduché, ani to, že ve finále dokážeme najít takovou formu vztahu, která nám bude dlouhodobě fungovat,“ vysvětluje žena.

Mariem kdysi prohlásila, že počítá s tím, že si Janeček pořídí další děti s jinými ženami.

Mariem kdysi prohlásila, že počítá s tím, že si Janeček pořídí další děti s jinými ženami.

Následně přichází s šokujícím tvrzením. Je se známým miliardářem těhotná. K tomu s Janečkem uzavřela sňatek.

„Jsme v jistém smyslu slova manželé. Vzali jsme se tradiční buddhistickou formou v klášteře Gangtey školy Nyingmapa v Bhútánu, kam jsme v létě vyrazili, abychom na tomto speciálním místě založili rodinu,“ nechala se slyšet Lilia s tím, že se jim počít miminko podařilo téměř ihned. 

Lilia ničeho nelituje.

Lilia ničeho nelituje.

„Čekáme spolu miminko počaté těsně po svatbě v oblasti kláštera Taksang neboli Tygřího hnízda. Zřejmě jsem si takto definitivně tedy propletla osud se svojí milovanou zemi,“ uzavřela. 

Ničeho ovšem nelituje a těší se, co jim budoucnost přinese. 

Co na to asi říká manželka Mariem? Podle Janečka je tolerantní a Karlovu novou lásku nese dobře. Co skutečně cítí, to ví však jen ona sama. 

Fotogalerie

Komentáře