Janečkova milenka je těhotná: Vzali se v Bhútánu, pak počali dítě

29. října 2017
Milenka miliardáře Janečka se rozhodla po provalení jejich vztahu promluvit. Její slova vám vyrazí dech: „Vzali jsme se, jsem těhotná!“ tvrdí.

Je tomu už týden, co na miliardáře Karla Janečka prasklo, že si dva roky po svatbě s tuniskou matematičkou Mariem našel další partnerku. Sám se k tomu přiznal v rozhovoru pro Luxury Prague Life.

Onou druhou ženou Karlova života je ezoterička a sex koučka Lilia, kterou potkal Janeček během cesty po Bhútánu. Pohledná brunetka se teď rozhodla k celé věci vyjádřit na sociální síti. 

„Paradoxem je, že jsme tehdy byli oba naprosto šťastní každý ve svém manželství. Pochopitelně i z tohoto důvodu náš vztah nemá úplně tradiční, snadnou cestu. Oba dlouhodobě a otevřeně mluvíme o netradičních vztahových modelech, což ale neznamená, že je to jednoduché, ani to, že ve finále dokážeme najít takovou formu vztahu, která nám bude dlouhodobě fungovat,“ vysvětluje žena.

Na akci dorazil i miliardář Karel Janeček s tuniskou manželkou.

Mariem kdysi prohlásila, že počítá s tím, že si Janeček pořídí další děti s jinými ženami.

Následně přichází s šokujícím tvrzením. Je se známým miliardářem těhotná. K tomu s Janečkem uzavřela sňatek.

„Jsme v jistém smyslu slova manželé. Vzali jsme se tradiční buddhistickou formou v klášteře Gangtey školy Nyingmapa v Bhútánu, kam jsme v létě vyrazili, abychom na tomto speciálním místě založili rodinu,“ nechala se slyšet Lilia s tím, že se jim počít miminko podařilo téměř ihned. 

Nyní pořádá ženské semináře a školení o tom, jak být tou pravou ženou.

Lilia ničeho nelituje.

„Čekáme spolu miminko počaté těsně po svatbě v oblasti kláštera Taksang neboli Tygřího hnízda. Zřejmě jsem si takto definitivně tedy propletla osud se svojí milovanou zemi,“ uzavřela. 

Ničeho ovšem nelituje a těší se, co jim budoucnost přinese. 

Co na to asi říká manželka Mariem? Podle Janečka je tolerantní a Karlovu novou lásku nese dobře. Co skutečně cítí, to ví však jen ona sama. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:12 pondělí 26. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 50
  • 10
  • 8
  • 8
  • 7
  • 5
Komentáře