Alfa samec Janeček to na Lvech roztočil s Mariem... Až moc!

Miliony dolarů ověnčený alfa samec a přinejmenším zastánce bigamie Karel Janeček se rozhodl vyvést do společnosti svou manželku Mariem. Matematik se s paní inženýrkou rozdováděli natolik, až se ostatní hosté ceremonie červenali. Zamilované pózy z páru jen stříkaly a rýpavý čtenář by se mohl ptát, kde je druhá z Janečkových žen, buddhistka Lilia.

Miliardář Karel Janeček je znám svým frivolním postojem k posvátnému svazku manželskému. V pořadí již druhá manželka Mariem Mhadhbi mu před dvěma lety povila syna, z předchozího manželství má dvě dcery a se svou další nezákonnou manželkou Lilií Khousnoutdinovou se oženil při buddhistickém obřadu. I ta aktuálně čeká s nenasytným boháčem dítě. Proč ne, děti se jistě budou mít dobře.

Na předávání filmových cen Český lev 2018 vyšla losem řada na tuniskou strukturální inženýrku Mariem. Manželé se proto rozhodli rozjet večírek v rytmech lásky, vzájemného porozumění a harmonie. Ideální taktika, zvlášť před škodolibými novináři a fotografy, kteří filantropa Karla za jeho mnohoženství nejednou častují posměchem.

Kájo, já se fakt musím smát!

Kájo, já se fakt musím smát!

Boháč, který každou minutu vydělává stovky dolarů, aniž by hnul prstem, se bavil skutečně královsky. Navíc se rozhodl, že veřejnosti předvede, jaký je alfa samec. Své ženy se zmocnil přímo před objektivy fotografů a dokonce jim nastavil manželčino přirození.

Dobrá nálada z páru sálala po celý večer, zamilované pohledy a úsměvy střídaly polibky, letmé doteky, objetí a stisky rukou. I ti nejzatvrzelejší cynici si museli říct: „Tohle není divadlo pro média, to je pravá láska!”

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:22 9. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  158
 • Super
  34
 • Haha
  28
 • Tvl
  21
 • Sladký
  18
 • Cože
  15
Komentáře