Paroubek reaguje na Petru: Dusí se žárlivostí, dělá ze mě sexuálního maniaka

Petra Paroubková prý na manžela příšerně žárlí... | foto: koláž Expres.cz

Poslední stání rozvodového soudu manželství expremiéra Jiřího Paroubka rozhodla soudkyně Irena Bartoníčkové tak, že se z verdiktu radovala především Petra Paroubková, která radostí objímala svého právníka. Ve vyjádření pro Expres.cz se pak svěřila, že žila deset měsíců pod nátlakem a ve strachu z výhrůžek manžela. Ten však na to reagoval s tím, že ho naopak Petra nechává sledovat a přehnaně žárlí na jeho současnou přítelkyni Gábinu.

Svěření dcery do její výhradní péče a desetitisícové výživné brala Petra Paroubková jako úspěch, i když částku považuje za nízkou. Jiří Paroubek je k rozhodnutí soudu zdrženlivější a mluví o zinscenovaném sledování své osoby a potlačované žárlivosti manželky.

O jakém dlouhodobém nátlaku na svou osobu a výhrůžkách z vaší strany vaše žena Petra mluví?

To já nevím, musíte se zeptat jí. Ona je histrionská, hysterická, to vyplývá z její povahy. Já jsem řešil s policií svoje trestní oznámení na ni za stalking, kdy mě sledovali údajně novináři. Bylo to ale na zakázku. Kvůli tomu mi psala a vyhrožovala. Různá trestní oznámení za fingovaná napadení už policie dávno odložila, tím se nikdo nezabývá, jsou jen součástí nějaké strategie, jak mě vyvést z míry, což se nepodaří.

Má tedy paní Petra důvod se vás bát?

Já nevím, jestli má důvod. Vzala si bodyguardy, které nasadila masivně, a u soudu tvrdila, že to bylo řešeno sponzorsky, tak nevím, jestli jí to zajišťovala agentura Bison & Rose, ale třeba jsou to jen pomluvy. Vše je jen součástí nějakého vytvořeného fluida, že je někdo v ohrožení, ale sama pak na mě útočí a organizuje stalking kvůli údajným vztahům s ženami. Měla by ovládnout svoji přirozenou žárlivost, která je nesmírná, a její vyjádření v médiích jsou děsivá.

A co slova manželky o letištním VIP salonku, jehož cena převyšuje měsíční výživné na dceru?

Já platil dovolenou napolovic, protože přítelkyně je slušně vydělávající žena, a myslím si, že se Petra nemusí starat, kolik mě to stálo. To už není její věc a neměla by se dusit žárlivostí, že jedu s nějakou jinou ženou.

Jde skutečně o žárlivé excesy ze strany vaší ženy?

Zjevně jí vadí, když jedeme s partnerkou na dovolenou. Do toho je jí prd. A kdybych měl pět partnerek, tak je jí do toho taky prd. Před rokem o mně mluvila, že už jsem takový děda neposeda, k ničemu, že už se projevuje velký věkový rozdíl, a šup s dědkem do kopřiv, nejlépe do „chrobáčince“ rovnou. A dneska ze mě dělá sexuálního maniaka. Jako u soudu, to jsou trapnosti, už by se měla přestat dusit žárlivostí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:06 17. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  93
 • Haha
  76
 • Super
  36
 • Tvl
  30
 • Sladký
  21
 • Cože
  20
Komentáře