Cenu pro nejhloupější českou kopačku získává...

David Lžimberský!

Fotbalista Plzně, který už v minulosti několikrát ukázal, že nepatří mezi ty nejostřejší tužky v penále, se zase předvedl.

Před soudem podnikatel Čeněk Pazderka řekl, že je Limberský závislý na hazardu a chtěl po něm miliony korun, které fotbalista plánoval naházet do automatů. O celé kauze více zde.

Nás zaujalo něco jiného a to je reakce „Limby“, kterému se ve fotbalovém prostředí pro jeho ne zrovna lásku k pravdě často říká „Lžimberský“.

A zdá se, že v lžích, nebo alespoň polopravdách, se Limberský zamotal i teď.

Soudci nejprve nakecal, že v žádném případě není gambler. Div, že u toho nepřísahal na svou rodinu. Poté si ale přestal hrát na Mirka Dušína a ukázal, že se v kasinu celkem vyzná a rozhodně se zde nebyl jen vyčůrat a dát si pepsinu, mezitím co jeho kumpáni hráli „maty“.

„Samozřejmě si někdy s kamarády zahraju blackjack nebo poker, někdy si hodím něco do rulety, někdy stovku do automatu. Rozhodně ale nechodím po nocích gamblit. Jsem přece profesionální fotbalista a jsem jedenáct měsíců na hřišti,“ pravil Limba, který tak vyjmenoval snad téměř všechny hazardní hry, které se dají v hernách hrát.

David Limberský u Krajského soudu v Plzni.

Tímto Davidovi udělujeme (už po sedmé za sebou) cenu pro nejhloupější českou kopačku. 

Před časem se ho snažil z trůnu fotbalových pitomců sesadit jeho týmový kolega Michael Krmečník, který nedávno pravděpodobně boural pod vlivem alkoholu a poté nehodu svedl na svou těhotnou manželku, nebo alespoň to tak vypadalo, co my víme.

Každopádně se zdá, že Limbu z trůnu jen tak někdo nesesadí.

David Limberský slaví gól do sítě Příbrami.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5041
1825