Řidič ekoteroristům nakopal zadek a okořenil je pepřem. Divoká blondýna rozdávala facky jako Kelišová

Chtěli chránit planetu, nakonec si musí chránit vlastní zadky. Ekoteroristy do nich totiž poslední dobou každou chvíli nakope nějaký řidič, který má jejich blokád dopravy tak akorát dost.

Po rangerech z Nevady, kteří se po nich projeli pick-upem, si vzal stoupence copaté Grety do parády postarší Helmut a jedna pěkně divoká blondýnka

Helmut jednoho z nich čutnul do zadku, dalším tak trochu okořenil život pepřákem. Také rozdal pár ran a ̶b̶o̶h̶u̶ž̶e̶l̶ neúspěšně se pokusil vyhecovat další řidiče v koloně.

Klimatičtí aktivisté dnes ráno vytvořili v Berlíně přes 20 blokád silnic a někteří řidiči se je snažili rozehnat ještě před přilepením k asfaltu pepřovým sprejem. V neděli aktivisté polili barvou Braniborskou bránu... ‍♂️
Zprůjezdění silnic trvalo policii cca 2 hodiny...
Dle berlínské policie je řidič, který použil pepřový sprej vyšetřován pro těžké ublížení na zdraví...
#tonevymyslis

18. září 2023 v 10:52, příspěvek archivován: 19. září 2023 v 15:39

Stalo se tak při masivních blokádách Berlína v uplynulých dnech, teroristé při nich dokonce polili barvou Braniborskou bránu. Přesto si policisté posvítili hlavně na řidiče z videa a vyšetřují ho za těžké ublížení na zdraví.

Na dalším videu je zase zachycena žena, která se s teroristy také zrovna nemaže. A rozdává facky jako Škopková v Slunce, seno a pár facek.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13993
16345