The Emperor připravuje menu dle asisjského kalendáře

Nový exkluzivní bar v samém srdci centra Prahy, který Vás naprosto uchvátí svojí originalitou. Spojení příjemné atmosféry, stylového a netradičního interiéru, drinků s asijským exotickým nádechem, The Emperor SUSHI & BAR Vám přinese netradiční zážitek v podobě toho nejlepšího SUSHI MENU.

A jak vznikl příběh, podle kterého byl tento výjimečný koncept baru vytvořen? Slyšeli jste už o lunárním asijském kalendáři? Podle legendy stál u jeho zrodu Nefritový císař, vládce nebes a země, který toužil vytvořit kalendář, aby mohl jeho lid lépe měřit čas. Rozhodl se každý měsíc lunárního kalendáře pojmenovat po jednom zvířeti, a aby vybral spravedlivě, uspořádal závod. 12 zvířat, která jako první dorazila na večírek do jeho paláce na břehu řeky, dnes můžeme spatřit v asijském lunárním kalendáři.

The Emperor Bar & Sushi

The Emperor SUSHI & BAR využil tento silný příběh a vytvořil 12 úžasných originálních obrazů od české talentované malířky Barbory Balgové znázorňující povahu každého znamení, podle kterého si můžete objednat jak SUSHI MENU, tak i ty nejkvalitnější drinky z ASIE. Vaše chutě budou okouzleny, přesně podle povahy Vašeho znamení v kalendáři. Zažijte originální večer s příběhem, SUSHI na které se nedá jen tak zapomenout a atmosféru s vůní a chutí ASIE.

The Emperor Bar & Sushi

Pokud nevíte, kam si zajít večer na večeři nebo na drink, náš tip je jasný The Emperor SUSHI & BAR.

Nezapomenutelný zážitek spojený s nejznámější asijskou legendou!

The Emperor SUSHI & BAR, Štěpánská 27, Praha 1, rezervace: + 420 777 886 699.

The Emperor Bar & Sushi

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
15086
18647