Talk shows Libora Boučka se slavnými

Diváky bavili herci, zpěváci i úspěšná komička.

Na letošním 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech nechyběly v prostorách IQOS Lounge zábavné talk show Libora Boučka a jeho hostů. Kromě herců, kterými byli třeba Klára Issová, Jiří Mádl, moderátor Marek Eben a další, se objevila také komička Simona First, cukrářka Veronika Besky Beskydiarová a zpěvák Adam Pavlovčin, známý jako ADONXS.

Na letošním 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech...

Většina herců si pochvalovala festivalovou atmosféru a filmy jako takové. „Snažím se vždy vidět co nejvíce filmů. Obrovsky mě to nabíjí motivací. Vidím filmy z celého světa, artové filmy, které se mě třeba nějak dotýkají a já si říkám, že tohle bych si třeba chtěla vyzkoušet,“ řekla Klára Issová.

Na letošním 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech...

Stejně na tom byl herec, scénárista a režisér Jiří Mádl, který zde měl letos premiéru snímku Vlny, který je o napínavých a doposud utajených příběhů novinářů Československého rozhlasu na konci 60. let. Režisér přiznal, že do filmu obsadil tři postavy bez toho, aniž by herci museli absolvovat casting. Jsou jimi Igor Bareš, Martin Hofmann a Vojta Kotek. „Když máte dobový film, tak budete mít tendenci vybírat herce, kteří jsou jim podobní. Já věřím, že ve větších zemí, kde mají hodně herců můžete trefit jak podobu, tak i energii. U nás to tak úplně nejde, takže jsem šel po energii,“ uvedl Mádl.

Fotokredit: Jan Hrdý

Simona First bavila svým stand-upem a dokázala tak, že právem patří mezi nejoblíbenější české a slovenské komičky. „My komici už v podstatě nemáme co dělat, nám stačí jen citovat. Politici zapomněli, že jsou politici a ne komici,“ řekla Simona k aktuální politické situaci na Slovensku.

Cukrářka Veronika Besky Beskydiarová si připravila pro návštěvníky možnost ochutnat sušenky inspirované zajímavými příchutěmi náplní pro IQOS. Nechybělo hudební vystoupení Adama Pavlovčina alias ADONXS, kde zpěvák zazpíval některé dosud nevydané skladby ve slovenštině.

Na letošním 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech...

Dalšími hosty talk show byli herec Jan Cina, herec Jan Nedbal, Martha Issová nebo herec a muzikant Igor Orozovič.

IQOS Lounge

Po celou dobu konání 58. ročníku MFF Karlovy Vary (28. 6. – 6. 7.) byl dospělým návštěvníkům k dispozici unikátní IQOS Lounge u hotelu Thermal. Prostor, kde se dospělí návštěvníci mohli potkat se zajímavými umělci a osobnostmi, zažít spoustu dalších aktivit a prozkoumat svět bezdýmných alternativ. Další událost, kde budete mít možnost navštívit svět IQOS, je během největšího mezinárodního hudebního festivalu v Česku Colours of Ostrava (17. – 20. července). Po celou dobu festivalu bude připraven bohatý program. Ve čtvrtek 18. 7. zde slovenský zpěvák, skladatel, model a tanečník Adam Pavlovčin známý jako ADONXS exkluzivně představí svůj nový letní song. Zároveň si budete moci poslechnout jeho další skladby v rámci „unplugged“ koncertu nebo se s ním osobně pozdravit. V pátek 19. 7. představí vítězka kulinářské soutěže MasterChef z roku 2021 a úspěšná autorka kuchařek Veronika Beskydiarová neboli Besky, v rámci moderované talk show speciální sušenky. Při jejich vzniku se kuchařka inspirovala světem rozmanitých chutí. V sobotu 20. 7. si na své přijdou milovníci kvalitního humoru při stand-upu s populární slovenskou komičkou Simonou First. Kromě těchto setkání na vás po celou dobu festivalu čeká v IQOS zóně zábava v podobě DJ´s, dance classes a mnoho dalšího. Otevírací doba IQOS zóny je každý festivalový den od 12:00 do půlnoci. Vstup bude pouze pro starší 18 let.

Více informací o programu najdete na www.iqos.com.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20088
13744