Oslavte letošní svátky v hotelu Le Palais Art Hotel Prague!

Jedinečný Le Palais Art Hotel Prague nabízí svým hostům styl, eleganci i pohodlí. Budova byla postavena v roce 1897 a stojí v honosné, ale klidné části čtvrti Vinohrady na Praze 2, jen několik minut od srdce metropole.

Každý z hostů hotelu může vychutnat spojení atmosféry doby Belle Époque a moderních technologií. K vidění jsou zde nejen autentické stropy od světoznámého malíře Luďka Marolda, který zde na konci devatenáctého století žil a tvořil Elegantní, ale přesto stále uvolněnou atmosféru skvěle doplňují i další umělecká díla, která jsou vystavená ve veřejných prostorách v celém hotelu, např. sbírka grafik představitele francouzského konstruktivismu Le Corbusier.

Le Palais Art Hotel Prague

Letos zde můžete strávit neopakovatelnou štědrovečerní večeři! Můžete si vybrat zda chcete večeřet od 17té nebo od 20té hodiny. Pětichodové menu, doplněné navíc o tradiční vánoční cukroví vás určitě nadchne a budete na tento štědrý večer dlouho vzpomínat!

Le Palais Art Hotel Prague

A pokud se vám zde zalíbí, můžete pokračovat i na jedinečném silvestrovském galavečeru! Během slavnostního večera v poslední den roku, si můžete zatančit, ochutnáte opravdové delikatesy od týmu šéfkuchaře Ondřeje Moliny. K dispozici vám bude neomezená konzumace na baru včetně novoročního přípitku!

Le Palais Art Hotel Prague

Rozhodně neváhejte a rezervujte si své místo na štedrovečerní večeři nebo na silvestrovském galavečeru.

Le Palais Art Hotel Prague

Více na www.lepalaishotel.eu

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17092
15070