Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nenechte si ujít novinky ve Starbucks

Pokud v této sezóně hledáte něco skutečně nového, určitě ochutnejte novinky v kavárnách Starbucks®.

Jedinečnou chuť klasického Chai Tea Latte povyšuje do zbrusu nové dimenze dvojice novinek - Iced Chai Tea Latte s vanilkovou studenou pěnou a Iced Chai Tea Oat Latte s ovesným nápojem. Tyto neodolatelné lahůdky jsou tím pravým inovativním osvěžením podzimních dnů.

Starbucks

Iced Chai Latte s vanilkovou studenou pěnou představuje svěží pohled na ikonické Starbucks® Chai Tea Latte. Kombinuje v sobě chuť Chai Tea s mlékem a lahodnými vrstvami jemné, krémové vanilkové pěny.

Starbucks

Iced Chai Oat Latte je dokonalou rovnováhou sladké a kořeněné chuti. Hřejivé tóny skořice, hřebíčku a zázvoru se v této novince spojují s ovesnou mléčnou alternativou v chuť, které se zkrátka nedá odolat. Tato novinka je navíc zcela veganská!

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
21691
9941