Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nenechte si ujít důvěrný příběh Elona Muska

Walter Isaacson:Elon Musk v překladu od Tomáše Jeníka

Autor Steva Jobse a dalších úspěšných životopisů přináší nesmírně důvěrný příběh nejkontroverznějšího a nejpozoruhodnějšího inovátora současnosti, vizionáře, jenž se nezdráhá porušovat pravidla, aby dovedl svět do éry elektromobilů, soukromého vesmírného výzkumu a umělé inteligence.

Prah

Jo, a taky koupil Twitter.

Ve škole v Jižní Africe Elona Muska často šikanovali. Jednou jej skupinka grázlů shodila ze schodů, a pak do něj kopali tak dlouho, až měl hlavu nateklou jako balón. Strávil týden v nemocnici. Všechny fyzické jizvy však vybledly vedle těch emočních, které mu způsobil otec, násilník, inženýr a charismatický fantasta. Když se Elon po tom výprasku vrátil z nemocnice domů, otec mu vynadal. „Musel jsem tam hodinu stát a poslouchat, jak na mě řve, nadává mi do idiotů a říká, že jsem k ničemu,“ vzpomínal.

Otcovo chování mělo na Muska trvalý vliv. Vyrostl v tvrdého, ale přitom křehkého muže s duší dítěte a nesmírně vysokou tolerancí rizika, zálibě v dramatu, epickým pocitem poslání a maniakální urputností, která bývá bezohledná a občas dokonce destruktivní.

Dva roky Walter Isaacson Elona Muska pozorně sledoval, účastnil se jeho schůzek, procházel se s ním po továrnách, natočil hodiny a hodiny rozhovorů s ním, jeho příbuznými, přáteli, spolupracovníky i protivníky. Výsledkem je originální a informacemi nabité vyprávění plné příběhů o neskutečných úspěších a zmatcích, které se snaží odpovědět na jednu zásadní otázku: jsou démoni, kteří Muska pronásledují, zároveň i hnací silou za všemi jeho inovacemi a pokroky?

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
22146
10128