Jágr natočil domácí video: Tři bláznivé dny, cukroví, Československo a rekordy

 •   0:14
 • diskuse

Jaromír Jágr stvořil vánoční video, které mapuje jeho rušné poslední dny. | foto: ČTK

Vánoce jsou prý časem zázraků. Jaromír Jágr to potvrdil, ve slovutné NHL pokořil další historické mety, stal se druhým nejproduktivnějším hokejistou celé historie. A pak o tom stvořil pro svou Hokejovou rodinu video.

Jeho Veronika poskakuje na tribuně, stadion bouří. Na kostce nad ledem se objeví na nahrávce Wayne Gretzky, největší hokejista historie, ten jediný, na něhož Jágr kouká ze zadní pozice.„Hezký večer všem fanouškům Floridy a gratulace tobě, Jaromíre, k dosažení druhého místa. Jsi báječným vyslancem hokeje po celém světě a speciálně na Floridě a v Československu. Gratuluju, děláš to dobře,” pronese na nahrávce.

I tento moment je na videu, které stvořil Jaromír pro svou Hokejovou rodinu.

„Ahoj HR. Pokusil jsem se aspoň tímto amatérským způsobem vytvořit krátké video z mých posledních (bláznivých) tří dnů. Přeji vám příjemné prožití Vánočních svátků,” napsal na svém facebookovém profilu.

Jágr na videu trénuje, bojuje o body, ale také si užívá. Doma si sedne ke stolu, před ním plný tác cukroví. Hokejová modla má sladké rád, to se ví. K tomu zanotuje vánoční píseň, a společně s přítelkyní Veronikou popřeje Merry Christmas.

On má rozhodně pěkné a úspěšné. Ještě více upevnil svůj status legendy. „Na téhle planetě je číslo 1,” řekl pro server iSport jeho dlouholetý spoluhráč Petr Nedvěd. Narážel na to, že Gretzky je ještě víc výjimečný než Jágr. Kanaďanovy statistiky jsou snad z jiného světa...

Současným králem je i proto Jágr. Jeho velikost uctí i klub Florida Panthers, kde nyní působí.

Až budou hokejisté Floridy hostit 6. ledna Nashville, bude celý večer pojat jako pocta kladenskému odchovanci. V hale proběhne obří oslava jeho postupu na druhé místo v historickém pořadí produktivity v NHL.

Ceny vstupenek tak budou například inspirovány čísly 1888, jež představuje počet kanadských bodů, který z Jágra udělal druhého nejproduktivnějšího hráče, a 68, které hokejová superstar nosí na dresu.

Třeba místa za brankami vyjdou na 18,88 dolaru (zhruba 488 korun), po stranách kluziště na 68 dolarů (1760 korun). Prvních 10 tisíc fanoušků obdrží památeční tričko.

A třeba Jaromír zazpívá. Jako na videu.

Kanadské bodování

1. Wayne Gretzky - 2857 bodů

2. Jaromír Jágr - 1888 bodů

3. Mark Messier - 1887 bodů

4. Gordie Howe - 1850 bodů

5. Ron Francis - 1798 bodů

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:14 26. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  14
 • Haha
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
 • Sladký
  10


Komentáře