Další sexuální přepadení v Rimini! Agresivní čtveřice zaútočila na italský pár

Jak se ukazuje, násilnická čtveřice poháněná chtíčem a nedostatkem peněz si v okolí Rimini udělala svůj rajón k přepadávání a znásilňování. Již v polovině srpna zde severoafrické kvarteto přepadlo jinou dvojici. Italská policie nyní tento případ přidružila do „portfolia“ těchto dosud nedopadených zločinců.

Nejen polská veřejnost je na nohou po víkendovém bestiálním přepadení páru na italské pláži, kdy byl jejich občan brutálně zbit do bezvědomí.Ještě předtím se ale musel dívat, jak pachatelé bezohledně znásilňovali jeho šestadvacetiletou přítelkyni. Muži severoafrického původu se na ní střídali, následně dvojici ještě okradli a turisté skončili v nemocnici.

Jenže jak nyní oznámili italští policisté, nešlo o první podobný incident. Dne 12. srpna se v oblasti pláže Miramare odehrála velmi podobná scéna, jen se šťastnějším koncem. Dvojice z města Varese ve věku 30 a 32 let byla obestoupena čtyřmi cizinci, kteří muže ohrožovali rozbitou skleněnou lahví a chtěli peníze. S obsahem ženiny kabelky nebyli spokojeni, tudíž se začali zajímat o její tělo. Informaci přinesl web RiminiToday.it.

Na ženu se násilníci začali sápat a dotýkat se jejích intimních partií. Jen o chlup unikla znásilnění, když se jí šťastnou náhodou podařilo pronásledovatelům utéct. Pár podal oznámení na místní policejní stanici.

Ve světle aktuálních událostí byla i tato nechutná epizoda zařazena vedle aktuálního přepadení Poláků a předchozích znásilnění transsexuála. Po osobách severoafrického původu se nadále pátrá.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:59 27. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  47
 • Super
  19
 • Sladký
  15
 • Cože
  11
 • Haha
  10
 • Trapas
  9


Komentáře