Největší instagramový podvod odhalen: Jak se vylepšují české celebrity?

Přijde vám, že některé celebrity na sociálních sítích přes noc zkrásněly, a máte z toho mindrák? Nepletete se, je tomu opravdu tak! A nemusely pro to ani hnout brvou či potřebovat plastického chirurga. Jak je to možné?

Sledujete na Instagramu Moniku Marešovou nebo třeba Simonu Krainovou a také jste si v posledních týdnech všimli, že dámy prošly nenápadnou změnou? Přijde vám, že vypadají neskutečně dobře, a nechápete, jak je to možné?

My vám nabízíme jednoduché vysvětlení. Ačkoliv se v případě Moniky Marešové spekulovalo o úpravách a různých kosmetických procedurách a u Simony, která je tváří jedné plastické ordinace, jde o přiznané zkrášlovací zásahy, existuje mnohem jednodušší a rychlejší proces.

Za vším stojí totiž tajná aplikace FaceApp, která i z vás během chvíle udělá hollywoodskou celebritu.

Na její existenci na svém Instagramu před časem upozornila například ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Vinzens, která má blog Zuzeta, a následovala ji herečka Nikol Štíbrová a další.

Samotnou Zuzanu po zveřejnění „kouzla“ překvapila reakce některých jejích přátel z řad celebrit.

Tenhle týden jsem ve Stories upozornila na existenci aplikace FaceApp a strhla se šílená smršť. Jako bych prozradila nejstřeženější tajemství českého Instagramu a showbyznysu. Podle počtu blokací a uražených reakcí mají naše tzv. áčkové celebrity opravdu hodně co na práci,“ napsala Vinzens a dodala, že některé celebrity nepochopily, že nešlo o osobní útok.

Šlo mi jen o to ukázat, že prostředí Instagramu je iluze, v některých případech naprostá lež. Každý chceme někdy vypadat líp, všichni občas použijeme filtr – a kdo tvrdí, že ne, ten filtruje dodnes. Ale proč krásné ženské chtějí vypadat jinak, než jak vypadají? K čemu jsou komenty: Tady vám to sluší, vůbec si nejste podobná? Není to spíš urážka? Proč toužit po tisícovkách lajků za lež? A na druhou stranu ty tisícovky lajků opravdu chtějí okolo sebe vidět jen unifikovanou krásu, čtyřicátnice bez jediné vrásky, s totožným make-upem a rysy,“ rozohnila se bývalá ředitelka Plesu v Opeře.

Co si myslíte vy? Mají celebrity takové to podvody opravdu zapotřebí, nebo jste pro prezentaci přirozené krásy? A která další celebrita podle vás tuto aplikaci používá? 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:36 12. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  142
 • Trapas
  78
 • Super
  39
 • Tvl
  30
 • Cože
  24
 • Sladký
  17
Komentáře